Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 278
Rozmiar 4,5 MB
Data premiery: 2018-09-05
Tytuł: Obserwuję cię
Autor: Driscoll Teresa
Tłumacz: Nowak Monika
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 278
Data premiery: 2018-09-05
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26948027

Opis

Nazajutrz okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn, anna, zaginęła. To miała być zwyczajna wycieczka do londynu... Ostatecznie przenosi się do innego wagonu, decyduje się nie wtrącać. Tropy prowadzą do rodziny i przyjaciół zaginionej dziewczyny.. „po tej książce odechce wam się przysłuchiwania się cudzym rozmowom. Wszystko wskazuje na to, że któreś z nich wie, gdzie jest anna, i bacznie obserwuje ellę. Obserwuję cię Pobierz Także niewinnych.

Tu nie liczy się „kto?”. Bo nigdy nie wiadomo, co może wyniknąć ze z pozoru niewinnej wymiany zdań.” karolina korwin piotrowska „konstruując historię o zaginionej dziewczynie, autorka utkała całą sieć nieoczywistych relacji między postaciami. Czytelnikowi posiadającemu choć trochę empatii trudno będzie przerwać lekturę, dopóki wszystkie tajemnice nie zostaną wyjaśnione.” anna Obserwuję cię Pobierz groblińska, radio łódź . Zagadkowe zniknięcie i brutalne morderstwo warstwa po warstwie odsłaniają mroczne tajemnice małego miasteczka w spokojnej kornwalii. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński, ma syna w podobnym wieku. „obserwuję cię” to opowieść o tym, że zbrodnia pożera wszystkich. Ważne jest „dlaczego?”.

Po roku ella zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zmienia zdanie, kiedy się dowiaduje, że właśnie opuścili więzienie. Dręczona potwornymi wyrzutami sumienia ella zgłasza się na policję jako świadek, choć posiadane przez nią informacje to za mało, by odnaleźć dziewczynę. Kiedy ella longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego.

Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag
Komisarz Forst. Tom 1. Ekspozycja
Dolina umarłych
Komisarz Forst. Tom 3. Trawers
Przejęcie
Joanna Chyłka. Tom 3. Rewizja
Początek