Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Habanero
Liczba stron: 252
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2018-08-20
Tytuł: Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
Autor: Mila Magda
Wydawnictwo: Habanero
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 252
Data premiery: 2018-08-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26811390

Opis

Ewę spotyka tragedia, a piotr boi się dorosnąć. Tutaj każda strona przynosi coś nowego, odkrywa najgłębiej ukryte lęki, słabości, rozterki i pragnienia, a także udowadnia, że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko kontrolować. Powinni Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz stworzyć układ idealny, ale życie nie pisze prostych scenariuszy. Spłoną w ogniu, który wzniecili, czy rozgrzeją nim swoje serca? "magda mila powróciła w wielkim stylu. Opowieść kipiąca ognistą seksualnością. Śmiałe eksperymenty erotyczne, bohaterowie nie bojący się spełniać swoich najgłębszych fantazji. singielka, która nie uznaje związków i szuka zapomnienia w przypadkowych przygodach..

Serdecznie polecam!" sylwia stawska, http://kobiecerecenzje365.blogspot.com "wyśmienity erotyk, którego akcja dzieje się w polsce. To książka, która koniecznie musi się znaleźć w każdej biblioteczce. On – wieczny chłopiec, dla którego życie jest nieustającą imprezą. Tańcząca w ogniu to powieść, która rozpali was do czerwoności i przez długi czas o niej nie zapomnicie. W dzień to zwyczajni ludzie a wieczorami, spełniający się w klubach, wśród ludzi akceptujących ich takimi jakimi są, nie muszą się ukrywać, nie muszą Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz udawać." birdy rhodes "mało co jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak magda mila sprawiła, że długo po przeczytaniu ,,tańczącej w ogniu'' nie mogłam dojść do siebie. Przepadam z kretesem. Podwładna i szef.

Ta książka to ekstremalna jazda bez trzymanki, która zmierza tylko w jednym kierunku – do zmysłowego świata bdsm, grupowej orgii i anonimowego seksu, gdzie nie ma miejsca na pruderyjność, czy eufemizmy. Teraz kolej na was!" krystyna meszka, http://cyrysia.blogspot.com/ . Spotykają się w świecie uległości i dominacji, który daje im spełnienie.

King. Tom 4. Soulless
We dwoje
Revived
Pan Perfekcyjny
Nie igraj z pożądaniem
Nie ma jak u mamy
Miłość w czasach zagłady
Szczęście za horyzontem
Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych
Dziewczyna z Brooklynu
Święci grzesznicy. Tom 1. Intryga
Wakacje na Karaibach