Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Habanero
Liczba stron: 252
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2018-08-20
Tytuł: Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
Autor: Mila Magda
Wydawnictwo: Habanero
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 252
Data premiery: 2018-08-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26811390

Opis

Ewę spotyka tragedia, a piotr boi się dorosnąć. On – wieczny chłopiec, dla którego życie jest nieustającą imprezą. Podwładna i szef. Serdecznie polecam!" sylwia stawska, http://kobiecerecenzje365.blogspot.com "wyśmienity erotyk, którego akcja dzieje się w polsce. Teraz kolej na was!" Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz krystyna meszka, http://cyrysia.blogspot.com/ . Spłoną w ogniu, który wzniecili, czy rozgrzeją nim swoje serca? "magda mila powróciła w wielkim stylu. To książka, która koniecznie musi się znaleźć w każdej biblioteczce.

Śmiałe eksperymenty erotyczne, bohaterowie nie bojący się spełniać swoich najgłębszych fantazji. Przepadam z kretesem. singielka, która nie uznaje związków i szuka zapomnienia w przypadkowych przygodach. Spotykają się w świecie uległości i dominacji, który daje im spełnienie. W dzień to zwyczajni ludzie a wieczorami, spełniający się w klubach, wśród ludzi akceptujących ich takimi jakimi są, nie muszą się ukrywać, Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz nie muszą udawać." birdy rhodes "mało co jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak magda mila sprawiła, że długo po przeczytaniu ,,tańczącej w ogniu'' nie mogłam dojść do siebie. Tańcząca w ogniu to powieść, która rozpali was do czerwoności i przez długi czas o niej nie zapomnicie. Opowieść kipiąca ognistą seksualnością.

Tutaj każda strona przynosi coś nowego, odkrywa najgłębiej ukryte lęki, słabości, rozterki i pragnienia, a także udowadnia, że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko kontrolować. Ta książka to ekstremalna jazda bez trzymanki, która zmierza tylko w jednym kierunku – do zmysłowego świata bdsm, grupowej orgii i anonimowego seksu, gdzie nie ma miejsca na pruderyjność, czy eufemizmy. Powinni stworzyć układ idealny, ale życie nie pisze prostych scenariuszy..

King. Tom 4. Soulless
We dwoje
Revived
Pan Perfekcyjny
Nie igraj z pożądaniem
Nie ma jak u mamy
Miłość w czasach zagłady
Szczęście za horyzontem
Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych
Dziewczyna z Brooklynu
Święci grzesznicy. Tom 1. Intryga
Wakacje na Karaibach