Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 452
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2018-08-14
Tytuł: Bardzo złe miejsce
Autor: Weaver Tim
Tłumacz: Waliś Robert
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 452
Data premiery: 2018-08-14
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26764924

Opis

„fall from grace” sprawi, że Bardzo złe miejsce Pobierz będziesz chciał więcej." „library journal” . O tym marzył – odludzie w dartmoor, wiejska posiadłość, żona ellie u boku. I nie wraca.mijają miesiące, policja wciąż nie ma nic. Żadnego tropu. Zwłaszcza, gdy jest okrutna.leonard franks, detektyw z osiągnięciami, zrobił błyskotliwą karierę w londyńskim wydziale zabójstw. Jednak pewnego dnia wszystko rozsypuje się jak domek z kart.. "robi wrażenie! ociekające krwią śledztwo zabiera czytelników w sferę najbardziej mrocznych obsesji.

prawda nie zawsze przynosi ulgę. Zdaje się, że ta sielanka będzie trwała już zawsze. Jest mistrzem w szukaniu tych, których nikt nie potrafi znaleźć. Ci, którzy kochają przerażające historie z dynamiczną akcją, pełne mrocznych sekretów i momentów mrożących krew w żyłach, będą zachwyceni." „suspense magazine” "weaver nieustannie myli tropy, łącząc z pozoru zupełnie niezależne od Bardzo złe miejsce Pobierz siebie wątki i postaci. Gorsza, niż ktokolwiek jest w stanie sobie wyobrazić. Z tego powodu nie tylko raker będzie w niebezpieczeństwie. Na długo zostaje w głowie." „financial times” "niezapomniana książka! tim weaver zabiera czytelników w pasjonującą podróż i najlepsze zachowuje na koniec.

Podejmując się śledztwa, nie zdaje Bardzo złe miejsce Pobierz sobie sprawy, w co tak naprawdę się pakuje. To powieść kompletna. Leonard wychodzi z domu, by przynieść drewno. Za zniknięciem leonarda kryje się przerażająca prawda. Po latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. Zrozpaczona rodzina w końcu puka do drzwi davida rakera, śledczego, specjalisty od spraw beznadziejnych. Także ci, których kocha.

Joanna Chyłka. Tom 7. Testament
Obserwuję cię
Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag
Komisarz Forst. Tom 1. Ekspozycja
Dolina umarłych
Komisarz Forst. Tom 3. Trawers
Przejęcie