Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 509
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2018-08-01
Tytuł: Siostra Perły. Siedem sióstr
Autor: Riley Lucinda
Tłumacz: Rączkowska Marzenna, Pstrągowska Maria
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 509
Data premiery: 2018-08-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26690674

Opis

Postanawia opuścić anglię, by podążyć za wskazówkami pozostawionymi jej przez pa salta i znaleźć swoje korzenie. Pierwszy raz natomiast historia przodków jest aż tak dramatyczna i obfitująca w nagłe zwroty akcji. sześć sióstr. Jeśli śledzicie regularnie naszego bloga wiecie, już że siedem sióstr mocno przypadło mi do gustu i Siostra Perły. Siedem sióstr Pobierz z wielkim napięciem czekam na każdą kolejną opowieść z tej serii. Kiedy cece dociera do australii, zaczyna wierzyć, że ten dziki kontynent może zaoferować jej coś, o czym nigdy nie śmiała marzyć: poczucie przynależności i prawdziwy dom. Kitty staje przed trudnym wyborem, niestety nie jedynym w swoim życiu. Rok 1906. Muszę się przyznać, że autorka kupiła mnie tym od pierwszej strony, bo sama miałam przyjemność opalać się na tej plaży i jest dokładnie taka jak ją nam pani riley przedstawia.

Kitty mcbride, córka duchownego z edynburga, otrzymała szansę podróży do australii jako towarzyszka zamożnej pani mccrombie.. . I musi wybierać między głosem serca i rozsądkiem. Cece musi odnaleźć informacje o kitty mercer pionierce połowu pereł. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie jeziora genewskiego. Jak zwykle autorka przemyciła w swojej książce wiele autentycznych wydarzeń z historii australii jak również informacji o kulturze i sztuce aborygenów. Jedyne, co ma, to czarno-białe zdjęcie i nazwisko pionierki, która ponad sto lat wcześniej walczyła o przetrwanie w niegościnnej australii. Czy to właśnie po nim celaeno odziedziczyła swój talent? jaki związek może mieć rdzenny mieszkaniec australii, Siostra Perły. Siedem sióstr Pobierz który w tamtych czasach jako jedyny ze swojego ludu miał prawo głosować, z bogatą właścicielką firmy zajmującej się połowem pereł? tego dowiecie się czytając „siostrę perły”.

I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą. To akurat nie jest skomplikowane, kitty bowiem zostawiła po sobie biografię, w której opisuje swoją drogę z edynburga, gdzie urodziła się jako córka pastora, aż do momentu kiedy trafia do australii i poznała rodzinę mercetrów, w skład, której wchodziło dwóch bliźniaków andrew i drummond. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. Cece Siostra Perły. Siedem sióstr Pobierz zgłębia tajemnice rodziny mercerów, ale nadal nie tłumaczy to jej egzotycznej urody, ani nie ma żadnego powiązania z tajemniczym zdjęciem, które również otrzymała, a na którym, jak się okazuje, znajduje się albert namatjir najsłynniejszy aborygeński artysta. Cece d’aplièse nigdy nigdzie nie pasowała… po śmierci ojca znalazła się na życiowym zakręcie. Mężczyźni, choć wyglądają identycznie to różnią się niczym ogień i woda, obaj jednak walczą o względy dziewczyny. "przepiękna, nastrojowa i pełna magii powieść, która uwodzi czytelnika od pierwszej strony, nie pozwalając mu odetchnąć nawet na chwilę." anna stasiuk, dlalejdis.pl "lucinda riley czaruje słowami, dzięki czemu obezwładnia czytelnika." ellie moore, thieving books . Ale do rzeczy.

Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie pa saltem, nadał im imiona mitycznych plejad. Do tej pory wszystkie wzmianki o cece składały się w obraz niezbyt sympatycznej dziewczyny, ale każda historia nabiera innych barw, w zależności od tego kto ją opowiada, pozwólcie zatem przemówić samej zainteresowanie i dajcie się zabrać w fascynującą podróż do krainy nigdy nigdy.. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Celaeno, bo to ona właśnie jest bohaterką tej części, czuje się bardzo osamotniona i zraniona po tym jak jej siostra star, z którą były nierozłączne od dzieciństwa, znajduje swoją rodzinę i zaczyna żyć własnym życiem. Na nowym kontynencie poznaje braci bliźniaków  – porywczego drummonda i ambitnego andrew – spadkobierców fortuny, której ich rodzina dorobiła się na poławianiu i handlu perłami. Postanawia wrócić do miejsca, w którym czuła się szczęśliwa, czyli na wspomnianą wyżej railay beach, a następnie udać się do broome w australii, dokąd prowadziły ją wskazówki zawarte w liście od pa salta. Tym Siostra Perły. Siedem sióstr Pobierz razem lucinda riley wysyła nas bardzo daleko, bo aż do australii, ale nim tam dotrzemy zatrzymamy się na jednej z piękniejszych plaży tajlandii.

Polecam. . Dziś z wielką przyjemnością mogę wam przedstawić czwartą już część tej bajkowej sagi pt.: siostra perły.

Żywioły. Tom 1. Tonąca w błękicie
Zapomnij o mnie
Ponieważ Cię kocham
Poślubić księcia
Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja