Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 291
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2018-08-01
Tytuł: Apartament w Paryżu
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2018-08-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26672267

Opis

Madeline właśnie ją wynajęła, żeby odpocząć i cieszyć się samotnością. Wciągająca opowieść. "le parisien" musso nie boi się gwałtownych zwrotów akcji, w Apartament w Paryżu Pobierz których wszystko, co do tej pory przeczytaliśmy, zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia. Wartka akcja, dobrze się czyta. paryż, pracownia malarska ukryta w pełnym zieleni zaułku. . Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej przestrzeni życiowej. Genialna na czytnik..

We wnętrzu wciąż widać jego fascynację kolorami i światłem. . Madeline i gaspard, zafascynowani talentem i zaintrygowani tragicznym losem poprzedniego lokatora, postanawiają połączyć siły, aby odzyskać te niezwykłe dzieła. Wspaniale sprawdza się jako lekka lektura w podróż, na wakacjach. W wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafia gaspard, młody pisarz ze stanów zjednoczonych, który chce w spokoju popracować nad nową książką. Wspaniała lektura dla wszystkich kobiet. Michalina mikulska, "rzeczpospolita" . W sumie Apartament w Paryżu Pobierz to raczej wakacyjna lektura, a nie arcydzieło.

Dajcie się zaprosić do piekielnego labiryntu. Dlatego 4 gwiazdki.. Musso zawsze znajdzie z niego wyjście. Pracownia należała do słynnego artysty, seana lorenza. Pogrążony w smutku po śmierci syna malarz zmarł rok wcześniej, pozostawiając po sobie trzy obrazy, które wkrótce przepadły bez wieści.. Zanim jednak odkryją sekret seana lorenza, będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami, a prowadzone przez nich śledztwo na zawsze odmieni ich życie.

Telefon od anioła
Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
King. Tom 4. Soulless
We dwoje
Revived
Pan Perfekcyjny
Nie igraj z pożądaniem
Nie ma jak u mamy
Miłość w czasach zagłady
Szczęście za horyzontem
Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych
Dziewczyna z Brooklynu