Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 238
Rozmiar 68,6 MB
Data premiery: 2018-07-05
Tytuł: Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami
Autor: Fronia Rafał
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 238
Data premiery: 2018-07-05
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26547329

Opis

Czytając tę książkę, poczujecie się trochę tak, jakbyście byli obok niego, przy padającym śniegu, często dotkliwym mrozie i przerażającym wietrze. Jest to książka obowiązkowa dla tych, którzy interesują się wspinaczką wysokogórską, a także Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami Pobierz okazja dla laików, żeby poczuć ten klimat. "anatomia góry" to niezwykła opowieść o himalaizmie i obcowaniu z górami. Polecam! więcej: www.onlypretender.pl. To szaleńcze przygody, górskie cuda, tragedie i sukcesy. Już wtedy przekonałam się, że język autora jest bogaty i pełen błyskotliwych puent. A wszystko to okraszone kulisami ostatniej polskiej wyprawy na k2 oraz charakterystyką kolegów himalaistów. Jest on również uważnym i konkretnym obserwatorem, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po "anatomię góry".

W tej książce rafał fronia podejmuje próbę wyjaśnienia, dlaczego najwyższe góry są tak kuszące i co sprawia, że mimo śmiertelnego niebezpieczeństwa co roku setki śmiałków próbują wdrapać się na ich szczyt. Tym sposobem wybrałam się w podróż po górach całego świata, słuchając jego opowieści, uzupełnionej licznymi zdjęciami. Czytając tę książkę, będziecie razem wspinać się na osiem tysięcy metrów, a jednocześnie odkrywać swoje marzenia, tęsknoty, pragnienia... Śledząc losy zimowej wyprawy na k2, czytałam "dzienniki wyprawowe" rafała froni. To pełne emocji opisy wypraw w andach, pamirze, himalajach i karakorum. . Publikowane przez niego dzienniki z narodowej zimowej wyprawy na k2 w 2018 roku zdobyły tysiące czytelników. Przez tydzień dawkowałam sobie przyjemność obcowania z tą lekturą, żeby zbyt szybko Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami Pobierz jej nie skończyć.

I bardzo ją wam polecam." kinga baranowska "wielką zaletą książki rafała froni jest jej autentyzm i szczerość. Spostrzegawczość autora, konkretny język i dużo zdjęć sprawią, że będziecie mogli na własnej skórze odczuć powiew pędzącej lawiny, wybuch wulkanu i to zimno. A przy tym pisze to wszystko człowiek, który w górach, niekiedy w anormalnych warunkach, bardzo Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami Pobierz wiele przeżył. Nikt tak jak on nie potrafi oddać tego, co towarzyszy nam w górach." krzysztof wielicki "anatomia góry to dobrze napisany kawałek bardzo osobistego świata rafała. Sięgnij po tę opowieść i poczuj się, jakbyś tam był.. Autor pisze ją właściwym sobie stylem, dzięki któremu furorę zrobiły jego dzienniki spod k2. To wspaniała podróż.

I jak te góry zmieniają człowieka. zrozumieć górę i tych, którzy próbują ją zdobyć. Ta książka poniesie cię na szczyty ośmiotysięczników bez wychodzenia z domu! "rafał potrafi nie tylko świetnie się wspinać, ale też bardzo ciekawie i bardzo refleksyjnie o tym wszystkim pisać. Warto!" jakub radomski, "przegląd sportowy" .

Komandos. Moja służba w Navy SEAL i strzały, które zabiły bin Ladena
Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet
Mein Kampf. Biografia książki
Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz
Obsesja piękna
Z Nowym Jorkiem na NY
Rosyjska ruletka. Jak Putin zhakował Amerykę i wygrał wybory za Donalda Trumpa
Dawid Janczyk. Moja spowiedź
Anatomia Góry
Dreamland
Kobiety wywiadu
Polskie morderczynie