Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: MT Biznes
Liczba stron: 299
Rozmiar 15 MB
Data premiery: 2018-06-28
Tytuł: Złam szyfr ludzkich zachowań. Zyskaj społeczne supermoce
Autor: van Edwards Vanessa
Tłumacz: Witkowska Magda
Wydawnictwo: MT Biznes
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 299
Data premiery: 2018-06-28
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26805771

Opis

To proste, ale niezwykle skuteczne narzędzia, dzięki którym można zapewnić sobie większy sukces w życiu zawodowym i osobistym, a także podnieść poziom dochodów.. Fragment . Ta książka wyjaśnia, jak działają ludzie. Czy zdarza ci się czuć nieswojo podczas spotkań networkingowych? czy zastanawiasz się czasem, co tak naprawdę myśli o tobie ktoś, z kim się Złam szyfr ludzkich zachowań. Zyskaj społeczne supermoce Pobierz umówiłeś na randkę? chciałbyś umieć odczytywać ludzkie emocje? jeśli tak, to pora zacząć zgłębiać naukę o ludziach. ta książka to niezwykle praktyczny trening rozwoju kompetencji społecznych oraz inteligencji interpersonalnej. Trzeba tylko wiedzieć, czego szukać. Wspierałam też przedsiębiorców, którzy chcieli wykorzystać zdobycze nauk społecznych podczas konkursów na najlepszą prezentację.

Poznaj najciekawsze punkty na tej mapie i dowiedz się, jak nawiązywać najbardziej wartościowe znajomości. Pracowałam z zespołami z firm z listy fortune 500, wspierając ich w procesie rozwijania inteligencji interpersonalnej. Wywrze też pozytywny wpływ na poziom twojej inteligencji interpersonalnej – będziesz zatem robić lepsze pierwsze wrażenie, szybciej nawiązywać relacje i łatwiej pozyskiwać zaufanie drugiej strony podczas negocjacji, rozmów kwalifikacyjnych, przyjęć czy wystąpień publicznych. Twoje interakcje zmienią się nie do poznania."ludzie bardzo różnią się od siebie pod Złam szyfr ludzkich zachowań. Zyskaj społeczne supermoce Pobierz względem wyglądu zewnętrznego, ale w środku wszyscy działają mniej więcej tak samo – i są wręcz upiornie przewidywalni. Jak rozmawiać z różnymi ludźmi. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się między innymi: jak się odnaleźć w dużej grupie ludzi. Vanessa van edwards posiadła sztukę odczytywania ludzkich zachowań.

Każda rozmowa z tobą może się na długo zapisać w pamięci rozmówcy – wystarczy, że będziesz wiedział, jak za pomocą odpowiednich słów oddziaływać na ośrodki wydzielające dopaminę w mózgu drugiego człowieka. Każde przyjęcie, każde spotkanie networkingowe i ogólnie każda sytuacja społeczna dają się nanieść na szablonową mapę. Stworzyła laboratorium badawcze, w którym zajmuje się ukrytymi czynnikami kształtującymi nasze postępowanie. W ciągu ostatnich ośmiu lat udało mi się opracować skróty, wzory i schematy, dzięki którym można się dogadać właściwie z każdym. To prostsze, niż ci się wydaje. Każdy z rozdziałów książki pozwala opanować jeden z czternastu trików Złam szyfr ludzkich zachowań. Zyskaj społeczne supermoce Pobierz łamacza szyfrów zachowań. Podsumowując, proces zdobywania przyjaciół i zjednywania ludzi można opisać naukowo – a zdobycie wiedzy w tym zakresie pozwoli ci diametralnie zmienić charakter twoich interakcji".

Nie chodzi tu o umiejętności społeczne z gatunku tych, które się nabywa w szkole.   dzięki znajomości praw rządzących zachowaniami ludzi zyskasz możliwość znacznie silniejszego oddziaływania na innych, co znajdzie bezpośrednie przełożenie na twoją zdolność kształtowania rzeczywistości oraz wysokość twoich zarobków. Opanowanie kompetencji społecznych odmieni twoje życie.   jak czytać ludzkie twarze. Ta Złam szyfr ludzkich zachowań. Zyskaj społeczne supermoce Pobierz książka to pierwszy kompleksowy podręcznik wpływania na innych oparty na badaniach naukowych – a zarazem prezentujący zupełnie nowe podejście do budowania relacji międzyludzkich. Podczas warsztatów szybkich randek pomagałam singlom nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Udało jej się złamać kod! w swojej książce "złam szyfr ludzkich zachowań" przedstawia różne tajemnice, systemy i skróty, dzięki którym interakcje w domu, w pracy i w innych sytuacjach społecznych przestaną być dla ciebie takim wyzwaniem.

Naukowe spojrzenie na sukces w relacjach z ludźmi. Jeśli się wie dokładnie, co kogo kręci, można w odpowiedni sposób kształtować własne zachowanie, ale również interakcje i relacje. Odczytywanie wyrazu twarzy człowieka pozwala trafnie przewidywać jego emocje. Zachowaniami ludzi rządzą określone zasady.

Zarządzanie dla bystrzaków
Analiza finansowa przedsiębiorstwa. Wskaźniki i decyzje w zarządzaniu
Konkurencyjność miękka przedsiębiorstw
Gospodarka za 100 lat. Najważniejsi ekonomiści przewidują przyszłość
Samochód w firmie. Praktyczne wskazówki w zakresie VAT, UoR i KPIR
AdWords 360°. Katalog skutecznych kampanii
Zarządzanie projektami dla bystrzaków
Szef w relacji z zespołem. Jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu
Neuromarketing. 100 szybkich, łatwych i tanich sposobów na przekonanie klienta
Świadomy telemarketing. Interaktywne narzędzie dla telemarketerów i menedżerów call center
Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek
Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety jak wydobyć maksimum z siebie i innych