Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 661
Rozmiar 39,3 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Autor: Misztal Grzegorz Alban3k, Hałas Jacek Stranger
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 661
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26993218

Opis

niniejszy nieoficjalny poradnik do gry pillars of eternity 2 deadfire to potężne kompendium wiedzy, z którym każdy poszukiwacz przygód powinien zapoznać się nim zbierze drużynę i wyruszy ocalić świat. Na początkowych stronach naszego poradnika znajduje się przewodnik po grze pillars of eternity 2 deadfire. Atlas świata zamyka rozdział z najważniejszymi zestawieniami. W naszym poradniku do pillars of eternity 2 deadfire połączyliśmy atlas świata oraz opis przejścia gry. Podobnie jak w pierwszej części pillars of eternity wydarzenia obserwowane Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry Pobierz są w rzucie izometrycznym, a gracz kontroluje drużynę śmiałków. Dokonaliśmy tu podziału na najważniejsze wyspy na mapie świata.. Pillars of eternity 2 deadfire to kontynuacja udanego klasycznego rpg-a z 2015 roku.

Podpowiada on między innymi jak łatwo zdobywać punkty doświadczenia, jak szybko wzbogacić się, jak otwierać zamknięte Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry Pobierz pojemniki, jak odpoczywać, gdzie łatwo zdobyć dobre bronie i pancerze czy jak ponownie rozdysponować punkty rozwoju postaci. Każdy z tych obszarów ma wysokiej jakości mapy wszystkich najważniejszych lokacji oraz solucje do wszystkie głównych i pobocznych questów. W przewodniku nie mogło również zabraknąć rozdziału z listą wszystkich dostępnych osiągnięć steam. . Ważną część przewodnika po pillars of eternity 2 deadfire stanowi rozdział faq z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Opisy przejścia poszczególnych zadań uwzględniają różne warianty zachowania w zależności od dysponowania różnymi umiejętnościami i statystykami postaci oraz dostępne decyzje i konsekwencje dokonywanych wyborów. Przewodnik otwierają porady na start, które pozwalają w zrozumieniu najważniejszych tematów jeszcze przed przystąpieniem do rozgrywki.

Porusza on wszystkie najistotniejsze kwestie, takie jak utworzenie i rozwój postaci, odnajdywanie towarzyszy i zarządzanie drużyną, dowodzenie statkiem, staczanie walk, eksplorowanie świata gry, poleganie na craftingu i zaklinaniu przedmiotów, skradanie się czy konfigurowanie sztucznej inteligencji członków drużyny. Zawiera on między innymi listę pupilów (zwierzaków mogących dodać premię do statystk drużyny) oraz listę rzadkich artefaktów wraz z miejscami ich odnajdywania lub zdobywania. Tym razem przenosimy się na tytułowy archipelag martwego ognia, zaś celem przewodnim gry jest doścignięcie boga światła eothasa, który niespodziewanie powrócił do życia. Walki w dalszym ciągu rozgrywane są w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy, przy czym w deadfire gracz ma jeszcze więcej wyborów i dzięki temu wielu bitew łatwiej jest uniknąć polegając na sprycie czy perswazji.

Harry Potter i Komnata Tajemnic - poradnik do gry
Lords of the Fallen - przewodnik do gry
Assassin's Creed: Origins - poradnik do gry
Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry
Wiedźmin 3: Dziki Gon - przewodnik po grze
Dying Light - poradnik do gry
Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry
LEGO Harry Potter: Years 5-7 - poradnik do gry
FIFA 18 - poradnik do gry
The Forest - poradnik do gry
Diablo 2: Pan zniszczenia - poradnik do gry
StarCraft 2: Wings of Liberty - poradnik do gry