Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 294
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Żona mordercy
Autor: Caine Rachel
Tłumacz: Markiewicz Kinga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 294
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26432236

Opis

czuły mężczyzna, kochający tata, seryjny morderca. Ogólnie może być.. Okazało się, że jej mąż, Żona mordercy Pobierz człowiek któremu gina ufała i ojciec jej dzieci, jest wyjątkowo okrutnym, seryjnym mordercą. Zanim zacznie się akcja trochę zaczyna nudzić. Jakim cudem mogłam tego nie wiedzieć? świat giny royal legł w gruzach w chwili wypadku – nieznajomy samochód przypadkowo uderzył w ścianę garażu w jej domu. . W zniszczonym garażu odkryto zwłoki torturowanej kobiety. Długo rozwijająca się książka.

Mimo, że jej mąż znajduje się w więzieniu, wciąż otrzymują anonimy od osób, grożących im śmiercią. Czy mogła o tym nie wiedzieć? wyszłam za mąż za potwora, spałam w jego łóżku. Ona i dzieci muszą przybrać nową tożsamość. I że już nigdy nie może przestać. Mąż giny royall okazał Żona mordercy Pobierz się potworem. Uciekają do odległego stillhouse lake. Rozpadło się wszystko, co uznawała dotąd za szczęśliwe i spokojne życie.

Gina nie może pozwolić, by jej dzieci również padły ofiarą sadystycznego mordercy.. . Jak mogła o tym nie wiedzieć? teraz gina i jej dzieci są dręczeni przez anonimowych prześladowców. Gdy zdaje się, że najgorsze już za nimi, w jeziorze zostaje znalezione ciało kobiety. Jedno jest pewne – nauczyła się już, że nikomu nie może ufać i sama musi zwalczać zło.

Millennium. Tom 4. Co nas nie zabije
Dawna znajoma
Saga o Fjallbace. Tom 6. Syrenka
Lipowo. Tom 5. Utopce
Lipowo. Tom 8. Czarne narcyzy
Saga o Fjallbace. Tom 8. Fabrykantka aniołków
David Hunter. Tom 2. Zapisane w kościach
Klucz zagłady
Vestmanna. Tom 2. Połów
Amazonia
Parabellum. Tom 1. Prędkość ucieczki
William Wisting. Tom 2. Felicia zaginęła