Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... . Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Zgadzam się z tym. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz się ani trochę. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Pióro l.j.

Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz gasną najszybciej. . Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Intryga mnie wciągnęła. Ona sprawia, że moje myśli płoną. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las.

Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. Szkoda. W świecie, w którym wszystko jest Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nijakie, ona świeci niczym syriusz. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Zgadzam się z tym. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej.

A zdobycie jej będzie moim Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz najsłodszym zwycięstwem. - moje serce, sue - powiedziałem. rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części.

Oby nie za późno. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. . Pierwsza pokochałam. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.. Pierwsza zapragnęłam. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz z niecierpliwością czekałam na kontynuację.

Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny.. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć