Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Pierwsza pokochałam. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. Zgadzam się z tym. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Ona sprawia, że moje myśli płoną. - moje serce, sue - powiedziałem. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części.

Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Słowem - dean i Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę.

Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Intryga mnie Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz wciągnęła. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Szkoda. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Oby nie za późno. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... rosie Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą.. . Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. . Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację.

Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Pierwsza zapragnęłam. Pióro l.j. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. . Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część.

W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Zgadzam się z tym.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć