Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Oby nie za późno. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". . Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz kontynuację. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana.

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. . Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Pióro l.j. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. "- co ma Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Szkoda.

Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. - moje serce, sue - powiedziałem. Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Dobranie się do niej nie będzie Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Ona sprawia, że moje myśli płoną. Intryga mnie wciągnęła.

Pierwsza zapragnęłam. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.. Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Pierwsza pokochałam. .

Zgadzam się z tym. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Dean cole chce być Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz moim jeźdźcem miedzianym. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej.

Zgadzam się z tym. Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej.. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć