Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Pierwsza zapragnęłam. Brak chemii jak w Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz przypadku barona i millie. Zgadzam się z tym. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Oby nie za późno. - moje serce, sue - powiedziałem. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. Jest również byłym chłopakiem mojej Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz siostry. Szkoda.

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą.. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. "chaos", Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację.

Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Pióro l.j. Zgadzam się z tym. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Uderzającym Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Intryga mnie wciągnęła.

Pierwsza pokochałam. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Ona sprawia, że moje myśli płoną. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. . Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz .

Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. . Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć