Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

. Parsknąłem, bo Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. Intryga mnie wciągnęła. Zgadzam się z tym. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej.

Jedenaście lat Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Pióro l.j. Pierwsza pokochałam. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Oby nie za późno. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. - moje serce, sue - powiedziałem. Pierwsza zapragnęłam. . Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. .

Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Szkoda. Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników".

Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Zgadzam się z tym. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Ona sprawia, że moje myśli płoną. "- co ma panna leblanc, czego nie Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce.. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część.

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć