Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników".

Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Intryga mnie wciągnęła. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html.

On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Pierwsza zapragnęłam. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". W świecie, w Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część.

Ona sprawia, że moje myśli płoną. - moje serce, sue - powiedziałem. Zgadzam się z tym. Pióro l.j. . "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej.

Pierwsza pokochałam. . Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Szkoda. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam.. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz .

Oby nie za późno. Zgadzam się z tym. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć