Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Pierwsza pokochałam. Pióro l.j. rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz jaki jestem waleczny. . Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników".

Oby nie za późno. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Zgadzam się z tym. . A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność...

Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. Szkoda. Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Intryga mnie wciągnęła. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz ona świeci niczym syriusz. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Zgadzam się z tym. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części.

Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. Jedenaście lat Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. - moje serce, sue - powiedziałem. Ona sprawia, że moje myśli płoną. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację.

Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. . "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Pierwsza zapragnęłam. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem..

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć