Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Zgadzam się z tym. . . - moje serce, sue - powiedziałem. Ona sprawia, że moje myśli płoną.. Szkoda. Ale Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność...

Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. "- co ma panna Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Pierwsza pokochałam. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej.

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Intryga mnie wciągnęła. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Na osłodę dodam Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Pierwsza zapragnęłam. Pióro Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz l.j. Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. .

Oby nie za późno. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz kopią.. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Zgadzam się z tym. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Brak chemii jak w przypadku barona i millie.

Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć