Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. . Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą.. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią..

Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. - moje serce, sue - powiedziałem. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz poczucia humoru i ironii z pierwszej części. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. Szkoda.

Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. . Zgadzam się z tym. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.. Zgadzam się Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz z tym. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana.

Oby nie za późno. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. . Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz Intryga mnie wciągnęła.

Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Ona sprawia, że moje myśli płoną. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Pierwsza pokochałam. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Pierwsza zapragnęłam. Pióro l.j.

Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć