Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym.. "chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Ona sprawia, że moje myśli płoną. - moje serce, sue - powiedziałem. Zgadzam się z tym. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Dean podobno najjaśniejsze Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz gwiazdy gasną najszybciej. Brak chemii jak w przypadku barona i millie.

Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz pierwszej książki z serii "święci grzesznicy". Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Szkoda.

Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Intryga mnie wciągnęła. Pierwsza zapragnęłam. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz się ani trochę. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Pióro l.j.

Oby nie za późno. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. . Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. Słowem Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników".

Zgadzam się z tym. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. . . rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą..

Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. Pierwsza pokochałam.

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć