Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Opis

Jest również byłym chłopakiem mojej siostry. Pochłonęła całkowicie a przy tym choas był jedynie jej średnią kopią.. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Słowem - dean i rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Pierwsza zapragnęłam. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. Nikt nigdy Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka. "intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność...

Dean podobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Intryga mnie wciągnęła. Oby nie za późno. "chaos", choć wydaje się to niemal Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Pierwsza pokochałam. Szkoda. Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie szatanem. Pióro l.j.

On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. . Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie. Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.. Rosie leblanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny. . Jest wyszczekana, Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz złośliwa i ma wielkie serce. Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację.

Zgadzam się z tym. - moje serce, sue - powiedziałem. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Jedenaście lat temu los nas rozdzielił. "- co ma panna leblanc, czego nie ma reszta kobiet? chodziło jej o to, że nigdy Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy.. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "święci grzesznicy".

A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. Zgadzam się z tym. Brak chemii jak w przypadku barona i millie. W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym syriusz. Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos Pobierz Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości deana i rosie - mogło być prościej i czytelniej. Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno: ja pierwsza go zobaczyłam. - ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html.

rosie podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Ona sprawia, że moje myśli płoną. Dean cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. .

Pudełko z marzeniami
Pokusa zła
Sposób na księcia
Central park
Trzymaj się, Mańka!
41 dni nadziei
Nadzieja
Saga braci Steelów. Tom 3. Opętanie
Arabska saga. Tom 7. Arabski syn
Namaluj mi słońce
Pierścionek na szczęście
Każdemu wolno marzyć