Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Psychoskok
Liczba stron: 19
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość
Autor: Wilczyńska Wioletta
Wydawnictwo: Psychoskok
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 19
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń

Opis

.. Dziękuję wydawnictwu psychoskok za egzemplarz recenzencki. Autorka namawia, żeby skoncentrować myśli na jednym celu i usilnie do niego dążyć, co da szybkie i oczekiwane rezultaty. No ale tak do końca źle to książce nie Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość Pobierz robi, nieważna jest bowiem ilość, lecz jakość - prawda? na upartego można powiedzieć, że wioletta wilczyńska powtarza dobrze znane prawdy, by nie rzec: banały... Pod warunkiem, że wiedzę w niej zawartą przełożysz na praktykę, pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, zaczniesz dostrzegać nowe szanse. Co bowiem oferuje książka? podkreślenie wagi wybaczania, sobie i innym, znaczenie zaprzestania narzekania na wszystko wokół, potrzebę zmiany myślenia na pozytywne, zdefiniowania własnych potrzeb, a do tego siłę wiary w samego siebie, w boga, w moc którą daje dzielenie się dobrem z innymi... Przekonuje, że wiedza zawarta w tej krótkiej, ale jakże treściwej publikacji, uczyni cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Banały? troszkę tak...

Każdy kolejny, nowy dzień daje bowiem niezliczone możliwości. Przepis na szczęście? jeśli tak, to króciutki ;) ... Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu, to najlepszy moment na zmianę. Trochę podobnie jest z "żyć szczęśliwie..." - treść dobrze znana z innych pozycji, ba!, z samego życia, jednak czasem nie ma nic złego w tym, że się o czymś takim poczyta. Namawia, by konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszystkiego, co się wydarzy.książka pełni funkcję poradnika, który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i dobrą energię z każdej sytuacji. Te 30 stron to niewiele, więc nie stracicie zbyt wiele czasu ;) a może jednak będzie to czas fajnie spędzony. Wioletta wilczyńska, Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość Pobierz autorka książki "żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość" namawia czytelników, by zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Może nawet taka książkowa pigułka o życiowych banałach okaże się w czymś pomocna? ;) mimo krótkiej treści, może troszkę banalnej formy - polecam.

jeśli czujesz, że z twoim życiem jest coś nie tak. Recenzja znajduje się także na moim blogu: http://cosnapolce.blogspot.com/2018/07/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja.html. Czy to jednak oznacza, że w żadnych książkach banałów nie należy powtarzać? jakby się uprzeć, całe życie człowieka obraca się wokół banałów... Książka ma tylko 30 stron, więc treści w niej zbyt wiele, siłą rzeczy, nie ma... Są to jednak banały istotne, nie sposób bez nich funkcjonować. .

Atak królewsko-indyjski
Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego
Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą
Po rozwodzie. Droga wierności i przebaczenia
Małżeństwo
Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą
Ciemna strona marzeń sennych
Szkoła rysowania. Manga. Mitologia japońska
Pies pielęgnacja, szkolenie
Tajemnice Pachnidła
Robótki na drutach dla początkujących. Zrób to sama. Modne i atrakcyjne wzory
Karmiczny zegar