Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Liczba stron: 528
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2018-06-20
Tytuł: Cień
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2018-06-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26390178

Opis

Tylko czas pokaże, kto umrze, a kto przeżyje... Autor wciaz lekko pisze... W enklawach pojawiają bezpośredni wysłannicy szepczących, a słowo mocy, które dało polakom zwycięstwo, jest już znane wszystkim stronom konfliktu. Wprawdzie parę rozwiązań fabularnych trochę z sufitu, ale czyta się bardzo przyjemnie.. rzeczpospolita warszawska stara się utrzymać neutralność, balansując między dwiema potęgami: niemcami i rosją, jednak młoda republika ma coraz więcej problemów. Przechrzta zawsze kojarzył mi się będzie z chorągwią michała archanioła, specnazem i niezapomnianym klimatem opowieści o twardzielach. I wszystkich Cień Pobierz takich jak oni. Ale i tak fajna książka.

Samarin i rudnicki zostają Cień Pobierz wciągnięci w wir politycznych i towarzyskich intryg, a to nie jedyne ani nawet największe niebezpieczeństwo. Polknalem. Ktoś poprzysiągł ich zabić. Jednak muszę przyznać, że alchemik daje radę.. Polska armia szykuje się do ostatecznego starcia, jednak dowództwo zdaje sobie sprawę, że żadna strategia nie pozwoli wygrać z wrogiem mającym dwudziestokrotną przewagę liczebną. . Do tego zarówno w berlinie, jak i sankt petersburgu narasta przekonanie, że pora zaatakować.. Przechrzta trzyma wysoki poziom.

. Ale widac ze Cień Pobierz chcial bardzo szybko skaczyc z ta seria.... Autor poszedł na łatwiznę. . . Trochę banalne zakończenie . .

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron
Otchłań. Księga 1
Rycerz kielichów
Autostopem przez galaktykę. Tom 1
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1
Tron z czaszek. Księga 1
Głębia. Tom 1. Skokowiec
Do zobaczenia w piekle
Takeshi Kovacs. Tom 1. Modyfikowany węgiel
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4
Uniwersum Metro 2033. Metro 2033
Hel 3