Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Liczba stron: 528
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2018-06-20
Tytuł: Cień
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2018-06-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26390178

Opis

Polska armia szykuje się do ostatecznego starcia, jednak dowództwo zdaje sobie sprawę, że żadna strategia nie pozwoli wygrać z wrogiem mającym dwudziestokrotną przewagę liczebną.. Autor wciaz lekko pisze... W enklawach pojawiają bezpośredni wysłannicy szepczących, a słowo mocy, które dało polakom zwycięstwo, jest już znane wszystkim stronom konfliktu. . Do tego zarówno w berlinie, jak i sankt petersburgu narasta przekonanie, że pora zaatakować. Jednak muszę przyznać, że alchemik daje radę.. Samarin i rudnicki Cień Pobierz zostają wciągnięci w wir politycznych i towarzyskich intryg, a to nie jedyne ani nawet największe niebezpieczeństwo. Wprawdzie parę rozwiązań fabularnych trochę z sufitu, ale czyta się bardzo przyjemnie..

Rzeczpospolita warszawska stara się utrzymać neutralność, balansując między dwiema potęgami: niemcami i rosją, jednak młoda republika ma coraz więcej problemów. Ale i tak fajna książka. Tylko czas Cień Pobierz pokaże, kto umrze, a kto przeżyje... Autor poszedł na łatwiznę. Ktoś poprzysiągł ich zabić. Ale widac ze chcial bardzo szybko skaczyc z ta seria.... . Przechrzta trzyma wysoki poziom.

I wszystkich takich jak oni. Trochę banalne zakończenie . . . . Polknalem. Przechrzta zawsze kojarzył mi się będzie z chorągwią michała archanioła, specnazem i niezapomnianym klimatem opowieści Cień Pobierz o twardzielach.

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron
Otchłań. Księga 1
Rycerz kielichów
Autostopem przez galaktykę. Tom 1
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1
Tron z czaszek. Księga 1
Głębia. Tom 1. Skokowiec
Do zobaczenia w piekle
Takeshi Kovacs. Tom 1. Modyfikowany węgiel
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4
Uniwersum Metro 2033. Metro 2033
Hel 3