Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 286
Rozmiar 2 MB
Data premiery: 2018-03-01
Tytuł: Neymar. Magik z Brazylii
Autor: Caioli Luca
Tłumacz: Juszczyk Damian, Sałbut Bartosz, Królak Piotr
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: hiszpański
Liczba stron: 286
Data premiery: 2018-03-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń

Opis

miał zaledwie cztery miesiące, kiedy cudem wyszedł cało z poważnego wypadku samochodowego. Psg tworzy historię i potrzebuje spektakularnych sukcesów.. Ale stał się jednocześnie nowym księciem paryża i już pierwszym występem w barwach nowego klubu udowodnił, że jest wart rekordowych 222 mln euro, które za niego zapłacono. Wystarczy, że podasz mu piłkę, a on załatwia sprawę". W 2006 roku był o krok od Neymar. Magik z Brazylii Pobierz podpisania kontraktu… z realem madryt. Brazylijczyk to piłkarski geniusz, który szybko został mianowany księciem paryża. Z neymarem w składzie jest to wykonalne".

Dzięki tej książce poznasz drogę neymara z plaż são vicente na największe piłkarskie areny świata. Qesek i qastrod "wielu zawodników może tylko pomarzyć o tym, aby osiągnąć w całej swojej karierze Neymar. Magik z Brazylii Pobierz tyle, ile udało się osiągnąć neymarowi w wieku 25 lat. Sergio ramos "pod względem techniki ma wszystko, co powinien posiadać najlepszy piłkarz świata". Coutinho . Krzysztof przepióra, psgfc.pl "kiedy się narodził, zawołał go bóg i powiedział: ty będziesz piłkarzem". Thiago silva "jest synonimem wyjątkowej jakości i prawdziwym fenomenem". Nadzieja brazylii, przyszłość barcelony".

David luiz "to zawodnik, który decyduje o obliczu swojej drużyny. Dani alves "jest znakomitym zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę". Jak dalej potoczy się jego kariera? czy w przyszłości zdobędzie złotą piłkę? na te pytania dzisiaj ciężko odpowiedzieć, ale warto poznać dotychczasową karierę nowej gwiazdy psg, sięgając po tę książkę". Neymar. Magik z Brazylii Pobierz Kiedy w 2017 roku odszedł do paris saint-germain, wzbudził gniew sympatyków barçy. Zrezygnował, aby w następnych latach zostać gwiazdą brazylijskiego santosu, przejść do fc barcelony i przez cztery sezony czarować swoją grą na camp nou. "dla wielu młodych zawodników to idol i wzór do naśladowania. Cały świat wręcz huczał o jego transferze do psg.

Prześledź krok po kroku karierę swojego idola i dowiedz się o nim absolutnie wszystkiego! to drugie, zaktualizowane wydanie książki "neymar.

Porto
W uścisku żywiołów. El Condor Rio Colca
Pożegnania
Ludojady z Kumaonu
XIV Kobieca Olimpiada Szachowa. Nowy Sad 1990
Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści
Przez czerwony wir
Milczenie. Tajne stosunki Kościoła Katolickiego z argentyńską dyktaturą wojskową.Od papieża Pawła VI do kardynała Bergoglia
Nowa zimna wojna. Rosja Putina. Zagrożenie dla Zachodu
20 najwspanialszych budowli świata
Moje misje Czerwonego Krzyża
Lizbona