Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 321
Rozmiar 1,3 MB
Data premiery: 2018-06-07
Tytuł: Trust Again
Autor: Kasten Mona
Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 321
Data premiery: 2018-06-07
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26324074

Opis

Za bardzo cierpiała, gdy zaufała niewłaściwemu człowiekowi, za bardzo boli rana, jaką była jego zdrada.. Takie młodzieżówki cenię, bo są wciągające, dobrze napisane i zabawne! naprawdę, te dialogi bohaterów potrafią rozbawić i wywołać uśmiech na naszej twarzy, a nie są naciągane, albo nielogiczne. Od pierwszej chwili, gdy zobaczyła spencera cosgrove, dawn wiedziała, że ma poważny problem. Zostałam przez nią całkowicie kupiona. On nie chce z niej zrezygnować. Nie było idealnie, jak w bajce. Ale spencer nie daje za wygraną. Dawn to przyjaciółka allie, a spencer to najlepszy kumpel kaydena. Trust Again Pobierz

A kiedy okaże się, że i on skrywa bolesną tajemnicę, dawn zrozumie, że nie zdoła oprzeć się temu, który stawia jej świat na głowie… . Przyjemna lektura. Spencer jest seksowny, szarmancki i pogodny, idealnie w jej typie, i od razu zaczyna z nią flirtować. Tak wyrazistych i pełnokrwistych postaci nie Trust Again Pobierz da się nie lubić. ona postanowiła skończyć z miłością. Nie mogłabym się nie uśmiechnąć, gdy czytam o idolach. Dawn jednak przysięgła sobie, że nie zwiąże się już z żadnym mężczyzną. .

Mnie najbardziej urzekło w tej historii, że wydawali się realni, tacy normalni. Nie wynudzicie się, a wręcz pokochacie tę historię. Jednak tutaj przywiązałam się do bohaterów, a całą książkę połknęłam w dzień, bo nie dało się oderwać od ich losów. Rozmawiali językiem, Trust Again Pobierz którym rozmawiają ludzie w rzeczywistości. . Dla fanów młodzieżówek – polecam. Wyczekuję go z niemałym podekscytowaniem..

Mniej więcej ich znamy, lecz dopiero teraz cała uwaga skupia się na nich. Muszę przyznać, że powieści mony kasten przypominają fanfiction z wattpada, ale nie odbiera im to warsztatu, bo autorka pisze świetnie. Cyklem „begin again” mona Trust Again Pobierz kasten pokazuje klasę. Już nie mogę się doczekać na trzeciego tomu. Przeczytałam w życiu mnóstwo młodzieżówek i niektóre były po prostu nudne, albo tak do bólu schematyczne, że nie chciało się tego kończyć. Żadne z nich nie wzbudziło we mnie irytacji, zaskarbili sobie moją całkowitą sympatię. Dodam, że wzmianki o one direction, a zwłaszcza o harrym stylesie, którego uwielbiała dawn, poprawiały mi humor.

Dawn to bardzo pozytywna i zakręcona dziewczyna, której pasją jest pisanie erotyków, ale nie chce się tym dzielić. Podczas lektury nieraz się uśmiechnęłam pod nosem, bądź wzruszyłam. Z ubolewaniem stwierdzam, że treść pochłania się w błyskawicznym tempie, bo tak bardzo nie chciałam kończyć żadnej z tych książek. Po fenomenalnym „begin again” nie mogłam się doczekać Trust Again Pobierz na kolejną książkę z tego cyklu. :). Jeśli ktoś lubi po prostu romanse, też niech sięgnie. Oczywiście o ile nie opierają się na pustych emocjach, chorym popędzie i żenujących bohaterach.

Jak wiecie, albo i nie, przeczytałam pierwszy tom i byłam nim zachwycona. Jeszcze długi czas po jej przeczytaniu nieraz ją wspominałam. Niesamowicie pochłaniały mnie relacje tych par, których rozwój obserwuje się z zapartym tchem. Mona kasten może i nie stwarza niesamowicie oryginalnych Trust Again Pobierz oraz nieschematycznych fabuł, a jednak jej historie wciągają bez reszty. W trust again poznajemy bohaterów, którzy byli już w pierwszym tomie, ale nie byli głównymi. Obydwoje ze spencerem mają tajemnice, które poznajemy w trakcie czytania. Uczucie, które ich połączyło było niemalże namacalne.

Wiele osób nie docenia tego typu literatury, a jednak i one mogą być bardzo cenne. Kasten mistrzowsko nakreśliła osobowości bohaterów.

Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię
Miecz lata. Magnus Chase i bogowie Asgardu
Prawda czy wyzwanie
Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 2. Morze potworów
Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia
Silence. Tom 1
Wodospady cienia. Tom 3. Zabrana o zmierzchu
The Kissing Booth
Olimpijscy herosi. Tom 5. Krew Olimpu
Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 4. Bitwa w labiryncie
Uniesienie
Wojownicy. Tom 4. Cisza przed burzą