Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Seria: Wschód Ziemi
Liczba stron: 278
Rozmiar 1,3 MB
Data premiery: 2018-06-01
Tytuł: Wschód Ziemi. Tom 1. Ziemia osamotniona
Seria: Wschód Ziemi
Autor: Arenson Daniel
Tłumacz: ‌Nowak Iwona
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 278
Data premiery: 2018-06-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26288840

Opis

Zanim stanie twarzą w twarz z obcymi, emery musi przejść podstawowe szkolenie wojskowe i stać się żołnierzem. "ziemia osamotniona" jest science-fiction dla młodzieży; nie brakuje jej pewnych wad, związanych przede wszystkim z samą konstrukcją Wschód Ziemi. Tom 1. Ziemia osamotniona Pobierz świata, jednak może dobrze sprawdzić się właśnie dla nastolatków, albo osób, które chcą dopiero zacząć przygodę z tym gatunkiem. Większość ludzkości zginęła. Należy jednak wziąć poprawkę na to, że okładka może wprowadzać w błąd: akcja powieści to praktycznie samo szkolenie głównego bohatera, marco, i wypraw w kosmos w jej wnętrzu po prostu nie ma.. . . Jednak my się nie poddamy.

Nadszedł czas, żeby stawić im czoła. Jeśli jesteś fanem "gry endera", "wojny starego człowieka" i serii "battlestar galactica", Wschód Ziemi. Tom 1. Ziemia osamotniona Pobierz pokochasz wschód ziemi, nową serię powieści science fiction. Marco emery urodził się w czasach wojny i na własne oczy widział jak jego matka zostaje pożarta przez obcych. Książka autora bestsellerów z listy usa today. Dołącza do sił obronnych ludzkości, armii złożonej z poborowych, która chroni ziemię i kosmos. Stoczyliśmy się w ciemność. Staniemy do walki i zwyciężymy.

Przed pięćdziesięciu laty żądni krwi obcy spustoszyli ziemię. Ale teraz odradzamy się z popiołów. W starciu z przybyszami z kosmosu, ziemia jest osamotniona.. przybyli z otchłani kosmosu, żeby nas zniszczyć.

Szklany tron. Opowieść 1. Zabójczyni i władca piratów
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 2
Triumf Endymiona
World War Z
Achaja. Tom 2
Prawo milenium. Tom 3. Obietnica następcy
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Uczta dla wron. Część 1. Cienie śmierci
Mroczna wieża. Tom 2. Powołanie trójki
W górach szaleństwa i inne opowieści
Ja, inkwizytor. Tom 10. Łowcy dusz
Amerykańscy bogowie
Namiestnik