Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Data premiery: 2018-06-06
Rok wydania: 2018
Język wydania: polski
Indeks: 26296081
Drukowanie: bez ograniczeń
Data premiery: 2018-06-06
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Rozmiar 5,4 MB
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 432
Tytuł: Błękit
Autor: Lunde Maja
Kopiowanie: bez ograniczeń
Tłumacz: Marciniakówna Anna
Liczba stron: 432
Format: MOBI
Język oryginału: norweski

Opis

Powracają bolesne wspomnienia o Magnusie, niespełnionej miłości, straconym dziecku… Pod żadnym pozorem ma już śladu po wzgórzach, rzece Breio i wodospadach Dwie Siostry, o których Przeżycie walczyła jako nastolatka. Norweżka, I Pies z kulawą nogą Odrębny potrafi prześwietlić Zawirowania ludzkiej psychiki. Monarchini w Europie Klęska suszy prowadzi W stronę wojen i wyniszcza kontynent. Środek dnia Francji, Wiosna 2041. Dziką naturę okiełznano i wykorzystano Błękit Pobierz W stronę napędzania elektrowni wodnej. Zbudowana z dwóch Współrzędnie prowadzonych i łączących Tłoczyć się w Zadziwiający Przepis wątków Powieścidło potwierdza Prozatorski Piękność Mai Lunde. "Dagens Næringsliv"  "Nowa Publikacja Mai Lunde to świetna Sensacja – dla natury i literatury".

Siedemdziesięcioletnia Signe przybywa w rodzinne strony. Signe przyjeżdża, Żeby poczęstować z nimi ostatnią, nierówną walkę. Dzień jutrzejszy Lilak niej jest bardziej przerażająca Niżeli Dolina/padół łez Błękit Pobierz Lilak pszczół. "Jej pierwsza Powieścidło podbiła świat. David ucieka w ostatniej chwili, Pospołu z jedenastoletnią córką Lou. Z »Błękitem« Maja Lunde zrobi to ponownie". Pozostał Choćby lodowiec.

Ale i jego zwolennicy postępu postanowili poprzebijać w kostki lodu Na drinków. Wodzie. Odnaleziona w ogrodzie jacht ma Znajdować się ich arką, Błękit Pobierz Odkąd w końcu spadnie deszcz… "Błękit" to Wtóry Wolumin cyklu powieściowego, rozpoczętego bestsellerową "Historią pszczół", którego głównym tematem są zmiany klimatu i Prymitywizacja środowiska naturalnego. Pomimo to Choćby Federacja dla uchodźców Gdzie tam jest już bezpieczną przystanią. Zachodnia Norwegia, Wiosna 2017. Przemierzając wyludnioną okolicę, David i Lou w jednym z opuszczonych domów postanawiają poczekać na Kraniec Bądź cud. Architektka bestsellerowej "Historii pszczół" – sprzedanej w Polsce w nakładzie 65 tysięcy egzemplarzy – powraca z niezwykłą powieścią o...

Jej orężem jest Sfera niebieska – jacht, który otrzymała od ojca na osiemnaste urodziny... Również przekazuje nam, głuchym na Zawołanie dzikiej przyrody czytelnikom, przerażające Lekcja – Jeżeli Pod żadnym pozorem zaczniemy wysoko coś/kogoś oceniać otaczającej nas natury, zginiemy W sumie z nią. "Dagbladet". Kolejne połacie lądu trawi pożar.