Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Seria: Czarna seria
Liczba stron: 408
Rozmiar 2,1 MB
Data premiery: 2018-06-06
Tytuł: Burzyński i Majewski. Tom 4. Ucieczka
Seria: Czarna seria
Autor: Opiat-Bojarska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 408
Data premiery: 2018-06-06
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26296050

Opis

Wzór na opiat-bojarską. Zaczyna się nerwówka i walka z własnymi lękami. Wie, jak przekuć porażkę w sukces. . Mają dziewięćdziesiąt minut na rozwiązanie ich wszystkich oraz znalezienie wyjścia. Tymczasem pod poznaniem na terenie nielegalnej hodowli zwierząt egzotycznych odnalezione zostają ludzkie kości. Ukończyła ekonomię w poznaniu, lecz niech nikogo Burzyński i Majewski. Tom 4. Ucieczka Pobierz nie zwiedzie jej wykształcenie.

Kierowca zbiegł, a ustalenie jego tożsamości nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Nie boi się niczego – ani tematów tabu, ani najbardziej wymyślnej zbrodni. Kryminał w wykonaniu ekonomistów święci tryumfy na całym świecie, czego przykładem są powieści jo nesbø czy camilli läckberg. Kiedy przyjmują zawiadomienie o zaginięciu dziewczyny, dają się wciągnąć w niebezpieczną rozgrywkę, w której stawką jest życie. Dobra zabawa dość szybko schodzi na dalszy plan.. Policyjny duet: burzyński Burzyński i Majewski. Tom 4. Ucieczka Pobierz i majewski w bagażniku wbitego w drzewo samochodu dokonuje makabrycznego odkrycia. Uciekinier jest jej trzynastą powieścią.

Ich identyfikacją zajmie się zabiegana antropolog sądowa anita broll. Czworo młodych ludzi daje się zamknąć w pokoju pełnym zagadek. Escape room to sposób na zabawę ze znajomymi. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm, emocje i zwroty akcji. ucieknij lub zgiń. Joanna opiat-bojarska dociekliwa, pomysłowa i bezkompromisowa.

Moje Jezioro Fallen Leaf
Walcząc z systemem
Fachowiec
Z otchłani
Crysis. Eskalacja
Historia Lisey
Anastazja Kamieńska. Tom 7. Śmierć i trochę miłości
Komisarz Van Veeteren. Tom 5. Komisarz i cisza
Krąg
W uścisku zła
Pies i klecha. Żertwa i inne historie
Komisarz Ann Lindell. Tom 3. Kamienna cisza