Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Liczba stron: 155
Rozmiar 7 MB
Data premiery: 2018-05-22
Tytuł: Był sobie szczeniak. Ellie. Każdy pies ma misję do wykonania
Autor: Cameron Bruce W.
Tłumacz: Świerczyńska Edyta
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 155
Data premiery: 2018-05-22
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26243375

Opis

Teraz ellie musi wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i ich uratować. Podobała się 6latkowi, ale ja również czekałam na kolejny Był sobie szczeniak. Ellie. Każdy pies ma misję do wykonania Pobierz rozdział o przygodach ellie. Jednak ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Polecam. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi teraz odszukać zagubione w lesie dziecko albo wskazać zasypanego przez gruzy człowieka. . Ratuje ich. Ciepła, poruszajaca książkę.

autor bestsellerowych książek "był sobie pies" oraz "psiego najlepszego" oddaje głos szczeniakom! seria "był sobie szczeniak" to opowiedziane na nowo i ilustrowane historie psiaków, znanych z książki Był sobie szczeniak. Ellie. Każdy pies ma misję do wykonania Pobierz "był sobie pies". Ellie to bardzo mądra suczka, z bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Historia ellie to piękna opowieść dla młodych miłośników zwierząt, a urocze czarno-białe ilustracje, sprawiają, że jej przygody ożywiają na twoich oczach! . Jej opiekunowie — jakob, który stracił żonę i bardzo samotna maya — również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób niż ktoś, kto chciał sprawdzić, co jest po drugiej stronie placu zabaw. To jej misja.. Ta psina ma nosa! znajduje ludzi.

Pippi Pończoszanka
Czytam sobie. Teoria Pana Alberta. Poziom 1
Gladiator. Walka o wolność
Zapomniane historie. Antologia grozy
Mikołajek ma kłopoty
Emi i Tajny Klub Super Dziewczyn. Psy czy koty? Komiks iEmi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadaniaopowiadania
Przyjaźnie chomika Hubercika
Czytam sobie. Fakty. Edison. O wielkim wynalazcy. Poziom 3
Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 4. Ognista fala
Dziewczynka, która wypiła księżyc
Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu
Kłopoty chomika Hubercika