Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 414
Rozmiar 37,4 MB
Data premiery: 2018-05-23
Tytuł: Inne Światy
Autor: Różalski Jakub, Chutnik Sylwia, Dukaj Jacek, Jadowska Aneta, Kańtoch Anna, Małecki Jakub, Mróz Remigiusz, Orbitowski Łukasz, Szmidt Robert J., Zielińska Aleksandra, Żulczyk Jakub
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 414
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26225678

Opis

Anna kańtoch przedstawia historię alternatywną polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla jana vi sobieskiego. Jakub małecki opisuje tajemnicze szaleństwo wywoływane przez ogromne roboty.  robert j. Szmidt pokazuje historię europy pod japońską dominacją, z latającymi statkami i legendą o smokach, która okazuje się mieć znaczenie także dla polski. Aneta jadowska przenosi nas do tatarskich bahonik z początku xx wieku.. Aleksandra zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni, w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.  jacek dukaj olśniewa kunsztem, opowiadając o japonii z okresu meiji, inżynierze z dalekiego kraju, którego nie ma, i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. mistrzowie słowa i dziesięć całkowicie Inne Światy Pobierz odmiennych opowieści.

Co je łączy? fascynacja obrazami jednego z najbardziej docenianych polskich artystów współczesnych. Niesamowite obrazy jakuba różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój, często grozę, znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów. Opowieść łukasza orbitowskiego to pięć historii, pięć ludzkich losów połączonych przedziwnym artefaktem, który Inne Światy Pobierz wyzwala w człowieku najsilniejsze instynkty. Głównymi bohaterami historii jakuba żulczyka są rubaszne krasnale, których życie nie jest ani trochę bajkowe. Remigiusz mróz zabiera nas na wikiński drakkar, na spotkanie z człowiekiem z przyszłości. . "za każdym pociągnięciem pędzla kryją się całe wszechświaty." michał cetnarowski opowiadanie sylwii chutnik to oniryczny, groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu.

Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz
Dary anioła. Tom 1. Miasto kości
Gdzie diabeł nie może
Głębia. Tom 4. Bezkres
Star Wars. Ahsoka
Nikita. Tom 3. Diabelski młyn
Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2
Cień
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron
Otchłań. Księga 1
Rycerz kielichów
Autostopem przez galaktykę. Tom 1