Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wielka Litera
Liczba stron: 137
Rozmiar 42,1 MB
Data premiery: 2018-05-23
Tytuł: A ja żem jej powiedziała...
Autor: Nosowska Katarzyna
Wydawnictwo: Wielka Litera
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 137
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26221670

Opis

Mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. . Tylko kilka zdań, a jest w tym ciepło, doświadczenie i życiowa A ja żem jej powiedziała... Pobierz mądrość.  "a ja żem jej powiedziała, kaśka, szczęścia nie poudajesz" – mówi nosowska. Trafia w punkt problemu. Ze zrozumieniem, bez pouczania. "choć jej przemyślenia to nie odkrycie ameryki to myślę że fakt iż ona to powiedziała może spowodować że ktoś uwierzy i się zastosuje.. Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. Dobrze się czyta.

Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Lekkie pióro, niebanalne poczucie humoru, dystans i życiowa mądrość obecne w książce sprawiają, A ja żem jej powiedziała... Pobierz że czyta się zachłannie i z dziecięcą ciekawością. Nie mam łatwości, którą legitymują się prawdziwi mistrzowie żonglerki słowem. . Mimo sławy i spektakularnej kariery pozostała skromna. Kasia pisze w swoim stylu, czyli wprost ale z inteligentnym sformułowaniami. Ten samotny moment, kiedy z chmary słów wyłapuję te, które najlepiej opowiedzą emocje. Osobiście dawno nie bawiłam się tak dobrze, po prostu czytając..

O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. . Są zbyt ograniczone by zawojować świat, ale wystarczające, by być wdzięczną, lubić życie i oddychać swobodnie."nieoczywiste, głębokie, błyskotliwe, świetnie napisane i bawiące do łez. A ja żem jej powiedziała... Pobierz Ta książka to must have nie tylko dla fanów wokalistki, czy zespołu hey, ale dla wszystkich głodnych niebanalnych, pełnych poczucia humoru tekstów. I ma to, czego brakuje teraz wszystkim – dystans do samej siebie. Udziela też bardzo wielu cennych rad, jednak nie robi tego z pozycji mentora czy gwiazdy, ale dojrzałej i mądrej życiowo kobiety, która poddaje analizie różne aspekty życia. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu. Książka katarzyny nosowskiej to pozycja pełna słodko-gorzkich przemyśleń o jej własnym życiu i o życiu w ogóle.

I zaczęła pisać. A ja żem jej powiedziała... Pobierz Jest napisana w stylistyce typowej dla pani kasi, co mi osobiście bardzo odpowiada 🙂 dużo dystansu do siebie, własnych doświadczeń, pokora i świadomość mechanizmów działania swoich i otoczenia sprawiają że jest to książka mądra, zabawna, refleksyjna i warta przeczytania 🙂. a ja żem jej powiedziała... Można przy nich dosłownie płakać ze śmiechu. Jest to proces żmudny, momentami skrajnie wyczerpujący. Lapidarna. Ta książka zabije cię miłością. Książka o niczym, takie "pitu pitu".

Znam swoje możliwości. Niby fajnym językiem napisana, ale każdy rozdział osobno, nie wiadomo o czym. "zadałam sobie pytanie, co w tym zajęciu sprawia mi autentyczną przyjemność, na którym etapie działalności jestem najbardziej sobą, w sobie, czuję się bezpiecznie, a w okolicy serca wzrasta temperatura. Książkę czytała żona, jest zadowolona chociaż nie była to najlepsza książka w jej życiu.. Ani przez chwilę A ja żem jej powiedziała... Pobierz nikogo nie udaje. Przeczytałam połowę tej książki i nie mam ochoty dalej czytać. Ja wysiaduję. .

Do odleżyn". Polecam :). "od jakiegoś czasu nie wstydzę się tego kim jestem. . Najszczersza z najszczerszych odpowiedzi brzmi - pisanie. Na szczególną uwagę zasługują fragmenty dotyczące walki nosowskiej z dodatkowymi kilogramami. I wtedy pojawiła A ja żem jej powiedziała... Pobierz się ona. Słodko-gorzka.

– ta książka to petarda. . Prosto, zwięźle, szczerze i bez owijania w bawełnę. . O tym jak kochać i nie kochać. A ja żem jej powiedziała... Pobierz Książka bardzo fajna;) lekka i przyjemna na letnie wieczory. .. No chyba że tych już wyszczuplonych.

Nosowska jest szczerą, dojrzałą i oryginalną obserwatorką rzeczywistości. Świetnie się czyta, książka pełna ironii i dystansu, a jednocześnie skłaniająca do myślenia. Nagle cała polska zaczyna czekać na kolejny odcinek. Świetna.. Z perspektywy dojrzałej kobiety mówi o konsekwencjach tłumienia swojego głosu wewnętrznego, konieczności polerowania intuicji złotą łyżeczką i potyczkach z wewnętrznym krytykiem, zwanym przez nią "puczystą". Ksiazka o kobiecym spojrzeniu na swiat i odkrywaniu siebie.jest jak dobra przyjaciolka, ktora podpowiada, ze to normalns i ma tak samo.... Polecam każdemu, kto lubi charakterne teksty i szuka A ja żem jej powiedziała... Pobierz punktu wyjścia do refleksji nad takimi tematami jak budowanie relacji z ludźmi, bogiem i światem, bycie w związku, czy walka z dodatkowymi kilogramami.

. Miło i szybko się czyta. Nie dam A ja żem jej powiedziała... Pobierz rady doczytać do końca. . Przyjemne i zabawne :) jednakże audiobook czytany przez autorkę chyba zrobiłby na mnie większe wrazenie. Książkę się szybko czyta, z dużą łatwością. Gorąco polecam!.

Daje się przy tym poznać jako niesamowicie mądra osoba i A ja żem jej powiedziała... Pobierz wybitny obserwator otaczającej nas rzeczywistości. Ta książka wykracza poza wszelkie ramy i jest jak najbardziej prawdziwym opisem rzeczywistości.... . Lekko sie czyta, polknelam na wakacjach. . Takie po prostu przemyślenia bez fabuły. W swojej książce nosowska szczerze wyznaje swoje słabości, recenzuje podjęte przez siebie strategie na zmierzenie się z nimi oraz obiecuje poprawę w niedalekiej przyszłości.

. I trzeba przyznać autorce rację – czarny nie wyszczupla.

Bieguni
Kamerdyner
Jak zawsze
Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach
Prowadź swój pług przez kości umarłych
Ślepnąc od świateł
Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie
Król
Morfina
Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały
Wzgórze psów
Słoneczna trylogia. Tom 2. Zachcianek