Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 352
Rozmiar 6,3 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 352
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26159447

Opis

Nic z tego, atrakcji jej nie brakuje. Lekka i zaskakująca lektura. Jeśli chodzi o swarożyca, Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie Pobierz to wcale nie jest lepszy! kręci się w pobliżu, zwodzi, uwodzi, ale podać imię tego, kogo będzie musiała zabić, nie, tego już nie jest łaskaw zrobić! no i jest jeszcze pełen oczekiwań, milczący weles, wystająca pod oknami mokosz i pospolite mdłości.... Na takie książki czeka się z niecierpliwością, czyta migiem a potem żałuje że to już koniec. Po gorącym lecie, pełnym tajemniczych morderstw oraz dziwnych wizji, gosia nie pogardziłaby chwilą spokoju. Niesamowita seria, świetnie napisanych ksiazek. Bogowie, strach pomyśleć, jak to się wszystko skończy. .

A co z tożsamością jej ojca? tego nikt nie chce jej zdradzić. . Uff, pierwsze tygodnie ciąży gosi to zdecydowanie nie jest sielanka rodem z kobiecych pism. Zakończenie dosyć zaskakujące. Nawet baba jaga ma przed gosią tajemnice, a na Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie Pobierz strychu ukrywa pokój pełen świec. Czwartą część przygód gosławy czyta się jednym tchem. Mieszko – choć powinien podejść do tematu dojrzale (tysiąc lat do czegoś zobowiązuje) – za żadne skarby nie chce uwierzyć w swoje ojcostwo. Kiepska, naciągana wręcz nudna.

Przyciśnięta do muru mama wyjawia gosi sekret rodzinnej klątwy. Bardzo ciekawe zakonczenie. zbliżają się dziady i dzień, w którym swarożyc zażąda spełnienia danej mu Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie Pobierz obietnic. Płytka, irytująca główna bohaterka, klimat słowiański sprowadzony do roli tła dla romansu i raczej mało zaskakujące zakończenie opowieści.. . Czas na więcej pozycji tej autorki. Swietny pomysl,bardzo dobrze sie czyta i jest to napewno seria swietna na wakacje goraco polecam!.

Czyta się jednym tchem. Co tom to gorzej. Bohaterowie, przygody które im się trafiają i świadomość ówczesnych czasów są Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie Pobierz idealnie dopasowane. . Przeczytałam w 2 dni. Polecam wszystkim wszystkie 4 części. Szkoda, że to ostatnia część cyklu, bo wygląda na to, że bogowie mogliby jeszcze wiele namieszać w życiu mieszka i gosławy..

. Pozycja dla kobiet.. Poziom romansu dla pensjonarki.. Opowieść o Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie Pobierz losach gosi i mieszka. Książka o miłości i akceptacji siebie. Wszystkie cztery przeczytałam w przeciągu miesiąca. Bardzo polecam !.

Ostatnia część nie zawiodła w żadnym stopniu. . . Mogę polecić z czystym sumieniem.. . .

Król
Morfina
Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały
Wzgórze psów
Słoneczna trylogia. Tom 2. Zachcianek
Kwiat paproci. Tom 1. Szeptucha
Pięć lat kacetu
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać
Opowiadania bizarne
Kwiat paproci. Tom 3. Żerca
Prawiek i inne czasy
Odrodzone Królestwo. Tom 1. Korona Śniegu i Krwi