Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 76
Rozmiar 2,6 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry
Autor: Winkler Jacek Ramzes
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 76
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26890975

Opis

Jak przeżyć do końca? środek meczu. . Nie zapomnieliśmy o poradach dotyczących v-bucks, waluty w grze! porady na start sam poradnik podzielony został na kilkanaście rozdziałów, by pomóc ci w odnalezieniu zagadnień, które cię Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry Pobierz interesują. To fajna książka bo lubię fortnite. Odpowiadamy na wszystkie wasze problemy. Poradnik darmowego trybu zapewni ci przewagę nad innymi graczami. Poznasz mechanikę strzelania i budowania oraz najlepsze bronie.

Szczegółowe omówienie mechaniki strzelania, burzy, czy też dowiesz się, jak przeżyć. Znajdziesz tutaj omówienie każdej dostępnej broni, ich siły i przydatności, czy taktyk związanych z ich użytkowaniem.. jak budować w fortnite: battle royale? - budowanie, schrony, forteca, obrona w grze! fortnite do gra podobna do pubg, ale diabeł Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry Pobierz tkwi w szczegółach! sprawdź, czy pójdzie ci fortnite: battle royale: wymagania sprzętowe ważne wydarzenia ze świata fortnite the sniper shootout - czasowy event snajperski, czyli pojedynki na snajperki w fortnite battle royale. Poradnik do fortnite: battle royale zawiera: porady dla początkujących; kompletny spis uzbrojenia; szczegółowe omówienie tematu budownictwa; wyjaśnienie mechaniki strzelania; mapę z najlepszymi lokacjami startowymi; omówienie kwestii technicznej gry na komputery osobiste. Medykamenty - jak się uleczyć w fortnite: battle royale? bandaże i apteczki! pistolety i pistolety maszynowe - rewolwer, pistolet czy pistolet maszynowy (smg)? strzelby - strzebla taktyczna czy pompa? karabiny szturmowe i wyborowe - jaka jest najlepsza snajperka w grze? granaty, granatniki i rpg - wyrzutnia rakiet czy granatnik? lądowanie poradnik lądowania i mapa lądowania w fortnite: battle royale. Końcówka meczu - budowanie schronu. najlepsze miejsca do lądowania - mapa fortnite: battle royale - gdzie wylądować, gdzie wyskoczyć? budowanie i schrony kolejną rzeczą, która odróżnia fortnite od innych gier tego typu jest system budowania schronów i fortyfikacji, a rozdział ten prezentuje wszystkie zagadnienia związane z tym tematem.

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza broń w fortnite: battle royale, ta sekcja jest dla ciebie. W rozdziałach tych omówione zostały zagadnienia dotyczące lądowania, zbierania przedmiotów, budowania fortyfikacji oraz unikania niebezpieczeństwa związanych ze sztormem. Pierwsze rozdziały prezentują wstęp do battle royale, czyli niezwykle popularnego trybu, w którym to wraz z setką innych graczy lądujesz na wyspie, a ten kto zdoła przeżyć do końca meczu - wygrywa. V-bucks! jak zarabiać v bucksy w fortnite: battle royale? - waluta, v-bucks i skiny do fortnite! broń, zasoby kolejne rozdziały poświęcone zostały uzbrojeniu oraz ekwipunkowi. Każdy z tych rozdziałów zawiera przydatne porady na tematy związanie z ekwipunkiem. Zwieńczeniem poradnika są rozdziały poświęcone taktykom, które możesz wykorzystać do wygrania meczu. podstawy trybu battle royale - tipsy i tricki dla początkujących; porady na dobry początek Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry Pobierz - jak zacząć i jak wygrać w fortnite: battle royale? poradnik strzelania - walka w fortnite: battle royale dla początkujących i zaawansowanych.

uzbrojenie i ekwipunek - Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry Pobierz wszystkie informacje o ekwipunku, plecaku i uzbrojeniu. Poradnik zawiera kompletny opis wszystkich aktywności, dzięki niemu zrozumiesz jak działają schrony, burza i zasoby, co oznaczają otwarte drzwi i jak zdobyć skiny. v-bucks - jak zdobywać pieniądze? (aneks) sterowanie fortnite: battle royale najlepsze miejsca do lądowania (aneks) karabiny szturmowe i snajperskie (uzbrojenie i ekwipunek) wprowadzenie (uzbrojenie i ekwipunek) system budowania (aneks) system strzelania (aneks) budowanie dla zaawansowanych (aneks) podstawy rozgrywki porady na dobry początek . - zbieraj zasoby, znajdź najlepsze bronie. Znajdziesz tutaj omówienie zasad panujących na mapie, przydających się podczas planowania kolejnych ruchów oraz opis taktyk związanych z walką czy budowaniem schronów i fortyfikacji. Dowiesz się też gdzie lądować i jak się leczyć. poradnik do fortnite: battle royale zawiera praktyczne porady dla początkujących - dowiesz się, czym jest burza, jak przeżyć i jak budować.

Sekcja ta zawiera porady dla początkujących, opis sterowania oraz wymagania sprzętowe gry. In. poradnik do fortnite: battle royale to najlepsze bronie, lądowanie, porady, tipsy, tricki i mapa gry. Znajdziesz tutaj omówienie wszystkich zagadnień dotyczących właściwiej gry, które przybliżą cię do zwycięstwa, m. Oprócz tego znajdziesz tutaj także omówienie najlepszych stref do lądowania oraz porady odnośnie zarządzania ekwipunkiem. Co zrobić po wylądowaniu? początek meczu. Fortnite: battle royale - Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry Pobierz poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

LEGO Harry Potter Lata 1-4 - poradnik do gry
Horizon Zero Dawn - poradnik do gry
Icewind Dale: Serce Zimy - poradnik do gry
Divinity: Original Sin 2. Zadania główne i poboczne. Poradnik do gry
Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas
Subnautica - poradnik do gry
Minecraft - poradnik do gry
Icewind Dale - poradnik do gry
StarCraft 2: Legacy of the Void - poradnik do gry
Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry
Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Icewind Dale 2 - poradnik do gry