Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Liczba stron: 272
Rozmiar 6,4 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Krótka piłka
Autor: Borek Mateusz, Kowalski Cezary
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 272
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26193373

Opis

Kulisy polskiego futbolu okiem reporterów, którzy od lat znajdują się blisko wydarzeń, albo nawet w samym centrum. . Wejdziecie za drzwi szatni naszego zespołu, poznacie nieznane dotąd okoliczności transferów roberta lewandowskiego, dowiecie się, jak niewiele brakowało, aby Krótka piłka Pobierz w eliminacjach do mundialu w rosji kadry nie prowadził adam nawałka. Cezary z pazurem - nie można tego pominąć.. .. Mati - głowa pełna analizy, doświadczenia komentatorskiego, historii, kontaktów, znajomości ze świata piłki. Krótka lektura do połknięcia na weekend lub dłuższą podróż.

Dla Krótka piłka Pobierz tych starszych pamiętających czasy kilku poprzednich batalii do euro czy mundialu. Świetna pozycja dla każdego fana piłki kopanej. Książka warta przeczytania... Luźna atmosfera i fajnie spostrzeżenia... . Gratulacje dla autorów!!!. Jako osoba na bieżąco interesująca się piłką, o wielu opisywanych zdarzeniach nie słyszałam.

Najsłabszą częścią "krótkiej piłki" był reklamowany jako rewelacyjny wywiad z lewandowskim, no ale cóż, rozumiem, że niektórych tylko rl9 jest w stanie przyciągnąć do lektury. Czekam na post scriptum, którym będzie opis zgrupowania kadry podczas mś w rosji, bo już widać, że nie wszystko tam było w porządku. . Zestaw anegdot i przemyśleń dwóch znanych dziennikarzy mnie akurat przypadł do gustu. A i trener nawałka z pewnością zostanie po mundialu odbrązowiony..

Laleczki skazańców. Życie z karą śmierci
Urobieni. Reportaże o pracy
Polowanie na Escobara. Historia najsłynniejszego barona narkotykowego
Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice
Mam pewność istnienia tamtego świata
Turcja. Obłęd i melancholia
Księżniczka mafii
Izrael oswojony
Głód
Człowiek w przystępnej cenie
Ludzie i gady
Mężczyźni z różowym trójkątem