Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Seria: Cztery żywioły
Liczba stron: 622
Rozmiar 6,6 MB
Data premiery: 2018-05-14
Tytuł: Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk
Seria: Cztery żywioły
Autor: Bonda Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 622
Data premiery: 2018-05-14
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26172019

Opis

Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, załuska zgodzi się na wszystko. Mimo to polecam, bo jak każda była bardzo ciekawa.. w starej torpedowni w gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. . To w jego posiadaniu znajdowało Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk Pobierz się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków.. Troszke meczaca, wolna akcja. Teraz jednak dokumenty zniknęły. Przeczytałam wszystkie cztery i nie ukrywam, że trochę w tej ostatniej części się pogubiłam...

córka saszy załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Warto przeczytać poprzednie części czasami trudno się połapać ale mimo to podobała mi się i polecam. Jeszcze zanim badanie dna potwierdzi tożsamość ofiary, komendant robert duchnowski rozpoznaje ciało… . Temat nie jest latwy, praca sluzb specjalnych , metody jakich uzywaja i normy etyczne jakimi sie kieruja to tematy szokujace dla Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk Pobierz szarego obywatela, nie wiem ile na ile ta ksiazka oparta jest na prawdzie a ile na fikcji i chyba wole nie wiedziec zgodnie z zasada " mniej wiesz, lepiej spisz". W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie sasza je odnalazła. Mimo wszystko warto przeczytac zeby zakonczyc historie i dowiedziec sie kim naprawde jest sasza zaluska.. Prywatne śledztwo saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim dziadek, niegdyś przełożonego załuskiej. .

. Przykro mi ..ale nie..przeczytałam poprzednie części serii..były na przyzwoitą czwórkę..mam wrażenie ,że autorka nie bardzo wiedziała jak zakończyć serię i biedna saszka załuska kończy na poziomie prl-owskiej ni to maty hari ni podróbki krystyny skarbek..łeee..nie tego się spodziewawałam po bondzie;(...kto chce niech czyta..dla mnie +1..niestety..:(. . Przeczytalam zeby zakonczyc serie ale z lekkim zawodem.

Prokurator
Komisarz Forst. Tom 5. Zerwa
Żona między nami
Komisarz
Joanna Chyłka. Tom 4. Immunitet
Podejrzany
Demaskator
Cztery Żywioły. Tom 1. Pochłaniacz
Wczoraj
Cztery żywioły. Tom 3. Lampiony
Cztery Żywioły. Tom 2. Okularnik
Osiedle marzeń