Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Liczba stron: 364
Rozmiar 6,2 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Żmijowisko
Autor: Chmielarz Wojciech
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 364
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26143279

Opis

Uczuciach, które trwają pomimo mijających lat i nie niosą pocieszenia. Ciekawa fabułą umiejscowiona we współczesnych realiach.. O tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieci i Żmijowisko Pobierz jak wiele nas to kosztuje. . Tym razem trafiają do zagubionej wśród jezior i lasów agroturystyki w niewielkiej wsi żmijowisko.. . . Polecam, czyta się z wielką ciekawością.

O rodzinie, która musi stawić czoło próbie przekraczającej ludzkie wyobrażenia. Zakończenie bardzo zaskakujące. Rok później jej ojciec wraca do żmijowiska, by Żmijowisko Pobierz podjąć ostatnią próbę odnalezienia córki. . Strachu, zbrodni i karze. Polecam!!!. Bawią się jak zwykle – odreagowując stres szybkiego wielkomiejskiego życia. Fajnie się czyta.

Rozpływa się w powietrzu. Czytam kolejna książkę chmielarza wojciecha .jest dobra,czyta Żmijowisko Pobierz się dobrze i ma wciągając fabule.polecam. Czas, który nie przynosi pocieszenia. Super. Jest alkohol, są narkotyki. mistrzowski thriller wojciecha chmielarza. A także skrywane od lat urazy, dawne uczucia i wzajemne pretensje.

Tragedia, która niszczy. O tym, co się stało. Następnego dnia córka jednej z par, piętnastoletnia ada, znika. Ale – jak się okazuje – nie wraca tam sam… Żmijowisko Pobierz "żmijowisko" to opowieść o tragedii, która niszczy. Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez ktoś kogoś prawie topi. Każdego dnia o niej myślałem, każdego. Ostatnie wspólne wakacje...

"ada była ciągle najważniejsza. Koniec, od którego nie ma ucieczki. Wywiązuje się kłótnia, podczas której otwierają się dawne rany. Żmijowisko Pobierz Pomimo poszukiwań nikomu nie udaje się jej odnaleźć. O tym, co moglibyśmy zrobić inaczej." przez te dwanaście miesięcy znienawidziła go cała polska. Grupa trzydziestolatków, przyjaciół ze studiów, co roku wyjeżdża wspólnie ze swoimi rodzinami na wakacje. Zdradzie, bólu i miłości.

Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień
Gdybyście ją znali
Pod wodą
William Wisting. Tom 1. Kluczowy świadek
Zapisane w wodzie
Komisarz Forst. Tom 5. Zerwa
To
Rysa
Lipowo. Tom 2. Więcej czerwieni
Harry Hole. Tom 11. Pragnienie
Lipowo. Tom 3. Trzydziesta pierwsza
Konklawe