Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 334
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Dawna znajoma
Autor: Marshall Laura
Tłumacz: Grabarek Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 334
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26169323

Opis

Nagłe pojawienie się wiadomości od marii zagraża jej obecnemu życiu i zmusza louise do odnowienia znajomości ze wszystkimi ludźmi, z którymi zerwała kontakty by odciąć się od przeszłości. Nie mogłam się oderwać od czytania.. Teraz, po ponad 25 latach, louise otrzymuje wstrząsający Dawna znajoma Pobierz email: maria weston prosi o dodanie do grona twoich znajomych na facebooku. . To książka, która uświadamia, jak bardzo jesteśmy bezbronni wobec wszechobecnych mediów społecznościowych. Uwielbiam takie książki. Może po prostu to niemożliwe, aby poznać w pełni drugą osobę. Trzyma w napięciu do końca a czyta się łatwo i przyjemnie.

Aby zachować swój sekret, louise musi najpierw dotrzeć do prawdy. Rewelacyjna! trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Profil na facebooku jest idealną wersją Dawna znajoma Pobierz życia. . Każdy pokazuje światu to, co chce, żeby zobaczył. Głęboko pogrzebane wspomnienia budzą się do życia: przyjaźń, okrutne decyzje i noc, która na zawsze zmieniła ich życie. Good housekeeping "laura marshall buduje napięcie strona po stronie, nie wiemy, komu można zaufać.

Ale maria weston nie żyje od 25 lat, czyż nie? w szkole średniej maria i louise były na najlepszej drodze do zostania przyjaciółkami. Kiedy przychodzi co do czego, wszyscy jesteśmy samotni. Doskonała powieść!" rachel abbott, autorka światowych bestsellerów .. Presja otoczenia była jednak zbyt silna i maria została odtrącona. Czasem nie znamy nawet samych siebie. Louise zawsze wiedziała, że jeśli Dawna znajoma Pobierz prawda kiedykolwiek wyjdzie na jaw, może stracić wszystko: pracę, syna, wolność. "wyobraźcie sobie, że otrzymujecie wiadomość na facebooku od szkolnej przyjaciółki, o której śmierć się obwiniacie… świetna powieść o nikczemnych nastolatkach i mrocznych sekretach".

Kiedy stara się ponownie odtworzyć zdarzenia tamtej nocy, odkrywa, że w całej historii kryje się dużo więcej, niż kiedykolwiek podejrzewała. maria weston chce dołączyć do moich znajomych na facebooku.

Saga o Fjallbace. Tom 6. Syrenka
Lipowo. Tom 5. Utopce
Lipowo. Tom 8. Czarne narcyzy
Saga o Fjallbace. Tom 8. Fabrykantka aniołków
David Hunter. Tom 2. Zapisane w kościach
Klucz zagłady
Vestmanna. Tom 2. Połów
Amazonia
Parabellum. Tom 1. Prędkość ucieczki
William Wisting. Tom 2. Felicia zaginęła
Saga o Fjallbace. Tom 9. Pogromca lwów
DCI Erika Foster. Tom 4. Ostatni oddech