Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 344
Rozmiar 2,1 MB
Data premiery: 2018-05-23
Tytuł: Bar Pod Kogutem
Autor: Grisham John
Tłumacz: Żołędziowski Lech Z.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 344
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26223766

Opis

trójka przyjaciół właśnie rozpoczyna ostatni semestr studiów na wydziale prawa. . Rzucają studia i pod fikcyjnymi nazwiskami zakładają kancelarię. Zachęciło mnie to, że autor zainspirował się artykułem prasowym. "świetna książka… tym, co grishamowi wychodzi najlepiej, jest ironiczne poczucie humoru, kiedy pisze o prawnikach i ich etyce zawodowej.. Fajnie się czytało i mam nadzieję na ciąg dalszy trójki młodych przyjaciół, których połączyła amerykańska "przereklamowana" uczelnia prawnicza i ogromny kredyt studencki.. Bar Pod Kogutem Pobierz Zwłaszcza kiedy wpadają na sprawę, która może im przynieść miliony dolarów. Chwilami nuda....

I znajdują je. Nie żałuję zakupu. Czeka ich spłacanie kredytów studenckich, dyplom ich Bar Pod Kogutem Pobierz uczelni ma niewielką wartość, a w waszyngtonie roi się od młodych prawników szukających pracy. Fajnie się czytało i mam nadzieję na ciąg dalszy trójki młodych przyjaciół, których połączyła amerykańska "przereklamowana" uczelnia prawnicza i ogromny kredyt studencki.. "usa today" . . A właśnie to robi w »barze pod kogutem«". Akurat w przypadku tego autora oczekiwałam trochę więcej.

Ale może ich również zdemaskować. Zachęciło mnie to, że autor zainspirował Bar Pod Kogutem Pobierz się artykułem prasowym. Pomysł szalony, lecz wydaje się trafiony. Nie żałuję zakupu. Ale co potem?zola, mark i todd zgodnie dochodzą do wniosku, że opinia o nieograniczonych możliwościach kariery prawniczej to mit. . W sytuacji, gdy każde z nich zmaga się dodatkowo z prywatnymi problemami, potrzebują jakiegoś rozwiązania.

Decyzja
Zniknęli na zawsze
Jack Reacher. Tom 21. Sto milionów dolarów
Tylko jedno kłamstwo
Chirurg
Charlie Stafford. Tom 3. Kłamca, kłamca
Saga o Fjallbace. Tom 4. Ofiara losu
Żona mordercy
Millennium. Tom 4. Co nas nie zabije
Dawna znajoma
Saga o Fjallbace. Tom 6. Syrenka
Lipowo. Tom 5. Utopce