Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Seria: Quincy & Rainie
Liczba stron: 355
Rozmiar 0,1 MB
Data premiery: 2018-04-18
Tytuł: Quincy & Rainie. Tom 7. Krok za tobą
Seria: Quincy & Rainie
Autor: Gardner Lisa
Tłumacz: Kuczyńska-Szymala Daria
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 355
Data premiery: 2018-04-18
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26073255

Opis

Dlaczego po ośmiu latach ten młody człowiek zaczął znowu zabijać? i co to Quincy & Rainie. Tom 7. Krok za tobą Pobierz oznacza dla sharlah? dawno temu jej starszy brat uratował jej życie. .. Trzynastoletnia sharlah wreszcie odnalazła swoje miejsce na świecie. A wygląda na to, że dopiero się rozkręca. Jedno wiadomo na pewno. Quincy i rainie natychmiast ruszają na pomoc w pościgu, ale muszą zmierzyć się z trudnymi faktami. Czy jest mordercą? i wtedy policja otrzymuje zgłoszenie.

Teraz ona musi rozwikłać dwie kwestie. Podwójne zabójstwo na pobliskiej stacji benzynowej, a potem relacje o uzbrojonym podejrzanym, który grasuje z bronią po lasach oregonu. Wrócił. kolejny thriller lisy gardner po "znajdź ją", który trafił Quincy & Rainie. Tom 7. Krok za tobą Pobierz na szczyt listy bestsellerów "new york times", to prawdziwy popis umiejętności niezwykle popularnej mistrzyni suspensu. Wszystko wskazuje na to, że mordercą może być starszy brat sharlah, telly ray nash. gdy polowanie na telly’ego spowalnia, quincy i rainie muszą odpowiedzieć sobie na dwa kluczowe pytania. Czy jest bohaterem? osiem lat temu starszy brat sharlah nay rash zatłukł pijanego ojca kijem bejsbolowym, by uratować im obojgu życie.

Sharlah najbardziej uwielbia w swojej nowej rodzinie to, że wszyscy jej członkowie to specjaliści od potworów. Emerytowany psycholog kryminalny z fbi, pierce quincy, i jego partnerka, rainie conner, właśnie mają ją adoptować. Czy jej brat jest bohaterem czy mordercą? i jaką cenę zapłaci jej nowa rodzina, zanim dowiedzą się ostatecznej, wstrząsającej prawdy? bo jak sharlah doskonale wie, najgroźniejsze jest to niebezpieczeństwo, które jest krok za tobą.

Młoda krew
Annika Bengtzon. Tom 8. Miejsce w słońcu
Pokój gościnny
Targi z Bogiem
Czas na miłość, czas na śmierć
Błękitny labirynt
Pies Baskerville'ów
Oxen. Tom 1. Zanim zawisną psy
Wyspa Itongo. Powieść fantastyczna
Zbyt wielkie serce
Paraliż
Czarna lista