Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Szklany tron
Liczba stron: 650
Rozmiar 2,6 MB
Data premiery: 2018-04-17
Tytuł: Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu
Seria: Szklany tron
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Mortka Marcin
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 650
Data premiery: 2018-04-17
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26060309

Opis

Kluczem do powodzenia misji może okazać się niepozorna uzdrowicielka yrene i informacje, które bohaterowie zdobędą podczas pobytu w pałacu. . Uleczenie to jednak tylko część planu.. Natomiast sama książka - jeśli ktoś lubi tę serię, to będzie zadowolony.. Jednak to, co czeka chaola i obecną kapitan gwardii królewskiej nesryn, przekroczy ich Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu Pobierz najśmielsze oczekiwania. Myśląc o tej książce, ogromnie się bałam, że będzie nudna. Były kapitan gwardii królewskiej ma nadzieję, że któraś ze słynnych uzdrowicielek z torre cesme przywróci mu władzę w nogach. Musiałam przeczytać tę książkę.

. Świetnie się czytało, ciekawa odskocznia od głównego wątku serii. chaol westfall i nesryn faliq wyruszają w podróż do starego i pięknego miasta antica. Główny bohater tego tomu nie Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu Pobierz wydawał mi się aż tak interesujący, żeby poświęcić mu aż tyle czasu. Oto na tronie zasiada wszechpotężny kagan, którego chaol ma za zadanie nakłonić do wzięcia udziału w wojnie. . Jest po prostu fantastyczna!!! polecam, naprawdę warto!.

. Sklep, towar, obsługa - doskonale. Nigdy się nie zawiodłam na tej pisarce i tym razem było tak samo! od pierwszej strony autorka porywa czytelnika w tak ciekawy i tajemniczy świat, że z trudnością odkładałam książkę. Jednak uwielbiam książki tej autorki i oczywiście uwielbiam ten cykl.

Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza
Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie
Wiedźmin. Tom 2. Miecz przeznaczenia
Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy
Stara Flota. Tom 4. Niepodległość
Pakiet: Wiedźmin. Tom 1-8
Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 1. Problem trzech ciał
Tron z czaszek. Księga 2
Otchłań. Księga 2
Star Force. Tom 8. Szturm
Inne Światy
Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz