Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 552
Rozmiar 13,9 MB
Data premiery: 2018-04-18
Tytuł: Homo deus. Krótka historia jutra
Autor: Harari Yuval Noah
Tłumacz: Romanek Michał
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: hebrajski
Liczba stron: 552
Data premiery: 2018-04-18
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26058399

Opis

W swym najnowszym dziele stawia kolejny krok – w "homo deus…" myśliciel skupia się na teraźniejszych wyzwaniach, szuka odpowiedzi na pytanie, co nas czeka w przyszłości, a przede wszystkim udowadnia, że już wkrótce człowiek stanie się równy bogom. Warto przeczytać .. Jesteśmy na to gotowi? czy odnajdziemy się w takim świecie? "to rodzaj książki, która zmiata pajęczyny z naszych mózgów. . Z tego połączenia wyłania się fascynująca wizja xxi wieku jako epoki, w której dokona się najważniejsza i najgłębsza przemiana w dziejach. Już niebawem najbogatszych będzie stać na przedłużanie swojego życia. Już dzisiaj więcej osób umiera w wyniku samobójstw niż w konfliktach Homo deus. Krótka historia jutra Pobierz zbrojnych.

Wojna to przeżytek. Światowe korporacje prowadzą wyścig po nieśmiertelność. Nowa książka najbardziej inspirującego myśliciela xxi wieku. światowy bestseller. Harari z Homo deus. Krótka historia jutra Pobierz niezwykłą lekkością, a zarazem wnikliwością łączy historię, filozofię, socjologię, biotechnologię i wiele innych dziedzin nauki. O czym to świadczy? nowe religie, nowa struktura społeczna, nowa ekonomia, bioinżynieria, cyborgizacja, nowa etyka i nowy humanizm. Tak będzie wyglądała nasza przyszłość! yuval noah harari w słynnej książce "sapiens..

Styl harariego, promieniujący mocą i jasnością sprawia, że czytelnik patrzy na świat jak na zjawisko dziwne i zarazem nowe." "the sunday times" . Od zwierząt do bogów", sprzedanej na całym świecie w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, opisywał ewolucję i historię ludzkości. W xxi wieku poczucie szczęścia po prostu będzie można włączyć na żądanie. Jeśli człowiek będzie nieśmiertelny, jak zmienią się społeczeństwa i religie? czy ludzkość osiągnie szczęście? człowiek to biologiczna maszyna, a skoro tak, można nią sterować. Śmierć to tylko problem techniczny.

Będzie bolało
Nietypowa Matka Polka
Jeszcze jeden oddech
Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy
Słynne ucieczki Polaków
Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy
Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami
Komandos. Moja służba w Navy SEAL i strzały, które zabiły bin Ladena
Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet
Mein Kampf. Biografia książki
Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz
Obsesja piękna