Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Liczba stron: 275
Rozmiar 3,4 MB
Data premiery: 2018-03-28
Tytuł: Egomaniac
Autor: Keeland Vi
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 275
Data premiery: 2018-03-28
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25910612

Opis

Pełna temperamentu emerie powinna być wdzięczna i nie komentować pracy andrew. Vi keeland w cudowny sposób przedstawiła zmianę jaka zaszła w andrew. Emerie rose poznaje drew jaggera w nietypowych okolicznościach. Poprzez swoje doświadczenia życiowe zmienił podejście do kobiet, związków, jednak jak zajdzie potrzeba to potrafi przewartościować wszystkie sprawy i odmienić swój los. Z każdym dniem przyciąganie między nimi jest coraz większe. Tych dwoje ludzi o Egomaniac Pobierz całkowicie przeciwnych charakterach będą tworzyć wybuchowy duet, który z pewnością przysporzy wam wiele śmiechu, smutku i radości. zadziorne love story bestsellerowej autorki "gracza" i serii mma fighter. Bardzo dobre ksiazka jak zwykle autorka wyciagalam w przyszlym swoich bohaterow..

Bierze go za przestępcę, który włamał się do jej biura.. To właśnie na nim skupiła całą uwagę i według mnie była to dobra decyzja. . A punktem zapalnym będzie właśnie emerie. Nie może się jednak powstrzymać. . Terapeutka małżeńska i cyniczny prawnik rozwodowy zostają skazani na pracę obok siebie. I zdecydowanie muszę zaprzeczyć błędnym jego interpretacjom - drew nie jest typem egomaniaka, ja odniosłam wrażenie, że megalomania to tylko Egomaniac Pobierz jego sposób na obronę swojego zranionego serca, dlatego właśnie z każdą stroną bardziej zakochiwałam się w jego postaci.

Okazuje się jednak, że przystojniak jest właścicielem lokalu, a emerie została oszukana przez człowieka, który wynajął go jej bezprawnie. Przeczytana w jeden dzień. W zamian za pomoc w biurze pozwala jej zostać w lokalu, dopóki nie znajdzie własnego. Mężczyzna w przeciwieństwie do rudowłosej piękności nie wierzy w miłość, jest pewny tego, że w każdym związku czy małżeństwie dochodzi do momentu, w którym jedna ze stron odejdzie i zabierze ze sobą wszystko, czego się dorobili wspólnie. Po kilku godzinach spędzonych na posterunku drew lituje się nad dziewczyną Egomaniac Pobierz i składa ofertę nie do odrzucenia. To książka, która ma w sobie coś, co sprawia, że zostaje z nami na dłużej. Para wdaje się w potyczki słowne i dokucza sobie na każdym kroku. Ta powieść to zdecydowanie emocjonalna karuzela, która sprawi, że zwariujecie jeśli nie przeczytacie jej do końca! myślę, że każdy z was odnajdzie w tej książce coś, co przemówi do waszej duszy.

. Wciąga od pierwszej strony i nie odpuszcza do samego końca. Ja pokochałam tę parę już po kilku pierwszych rozdziałach, a z każdą kolejną stroną moje uczucie tylko się umacniało!. Może właśnie przez to bardzo lubię książki vi, bo potrafi połączyć dobry romans z bardzo przyjemną Egomaniac Pobierz i wciągającą fabułą, która napędza dalsze wydarzenia i nie pozwala czytelnikowi się nudzić. . "egomaniac" to wbrew pozorom nie jest zwykły romans, który przeczytamy w kilka godzin i szybko o nim zapomnimy. W dodatku, chyba pierwszy raz nie mogę zgodzić się z tytułem książki.

Naprawdę polecam. Emerie rose to młoda terapeutka, która wierzy, że każde małżeństwo jest w stanie uratować, że miłość jest lekiem na całe zło, jednak kiedy chce rozpocząć nowy rozdział i wynajmuje gabinet w niesamowitej okolicy i równie szokującej niskiej cenie, okazuje się, że padła ofiarą oszusta. Prawdziwym właścicielem tego samego gabinetu jest andrew jagger, przystojny i mocno zawzięty prawnik specjalizujący się w rozwodach. Ich życie nie jest usłane różami, a postać drew, wbrew pozorom, nie jest tak zła.

Addicted. Tom 1. Podwójna namiętność
Saga braci Steelów. Tom 1. Pożądanie
Bang
Domniemanie niewinności. Tom 2. Niewinna
Ocalić przed małżeństwem
Pensjonat marzeń
Wakacje w Prowansji
Szkocka przygoda
Uciekająca guwernantka
Potwory z ciemności. Tom 1. Łzy Tess
Mąż zastępczy
Magia uczuć