Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Liczba stron: 564
Rozmiar 138,6 MB
Data premiery: 2018-03-26
Tytuł: Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie
Autor: Sagan Carl
Tłumacz: Krośniak Marek
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 564
Data premiery: 2018-03-26
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25898118

Opis

Być może najlepsza z książek sagana!” „the washington post” . Każdy, ale to dosłownie każdy powinien ją mieć u siebie na półce! zanim wyjaśnię dlaczego, zacznijmy od kilku faktów o wydaniu książki i autorze: „błękitna kropka. Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie Pobierz Przyszłe pokolenia będą spoglądać wstecz na naszą epokę jako czas, w którym ludzka rasa wreszcie w radykalny sposób pokonała nową granicę – kosmiczną przestrzeń. Autor był współzałożycielem the planetary society, wspierał program seti który miał na celu poszukiwanie pozaziemskiej inteligencji. „fascynująca... . Zapadająca w pamięć.... .

W swojej książce sagan śledzi romantyczną historię naszego startu w kosmos i ocenia przyszłość, która otworzy się przed nami, kiedy już skolonizujemy nasz system planetarny i wyruszymy dalej, do odległych galaktyk. Dodam, że bardzo wyczekiwane. pasjonująca opowieść o eksploracji układu słonecznego oraz szansach na kolonizację kosmosu w "kosmosie" carl sagan tylko "rzucił okiem" na Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie Pobierz wspaniałą tajemnicę wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. Więcej: https://kawazliterami.wordpress.com/2018/04/12/blekitna-kropka-carl-sagan/#more-4835. Odkrywcza... Chociaż nie, zatrzymam się jeszcze na chwilę przy ilustracjach. W "błękitnej kropce", oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji tamtego bestsellera, słynny astronom kończy swoją rewolucyjną podróż przez przestrzeń i czas. Możemy przejść do treści.

Autor niezwykle sugestywnie udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych światach, w tym także zaludnienie nieznanych jeszcze galaktyk, nie jest ani fantazją, ani luksusem, ale raczej koniecznym warunkiem przetrwania ludzkiego rodzaju. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie ” po raz pierwszy ukazała się w 1994 r. Bardzo ciekawa książka :) polecam dla fanów wiedzy o kosmosie.. W porządku, wiecie już że autor był bardzo mądrym człowiekiem, a książka to kolejne wydanie.

Notatki maturalne Persila. Biologia
Sprawdziany. Matematyka. Klasa 6. Sukces w nauce
Zdrowie ze spiżarni. Przetwory, które leczą
Sprawdziany. Matematyka. Klasa 4. Sukces w nauce
Dieta w chorobach autoimmunologicznych
Krótka historia czasu
Astrofizyka dla zabieganych
Notatki maturalne persila. Chemia
Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra
Moja europejska rodzina. pierwsze 54 000 lat
Anatomia zbrodni. Sekrety kryminalistyki
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg