Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Liczba stron: 269
Rozmiar 5,3 MB
Data premiery: 2018-03-19
Tytuł: Jestem szczęśliwym singlem
Autor: Pawlikowska Beata
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 269
Data premiery: 2018-03-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25844528

Opis

Wiedziałam, że jest mi źle z nim, ale byłoby mi jeszcze gorzej bez niego.. Dziekuje. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać. Niezależnie czy jestes singlem czy w zwiazku... Czy wiesz Jestem szczęśliwym singlem Pobierz jak to boli? pewnie wiesz. Super książka.. jak stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek. Polecam.

. . Pozostawało więzienie. Bardzo fajnie napisana ksiazka. Jestem szczęśliwym singlem Pobierz I choć będziesz płakać, błagać boga o pomoc i skarżyć się na swój los, nic się nigdy nie zmieni. . Czy myślisz, że to jest miłość? w tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach, emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. .

Więzienie w moim własnym sercu pod wielkim głazem, który zwisał z jego krawędzi tak groźnie, że pewnego dnia mógł spaść, pociągnąć za Jestem szczęśliwym singlem Pobierz sobą lawinę i zgnieść po drodze wszystko, łącznie ze mną i z całym moim życiem. Ta pozycja to zdecydowane „must have”. Jesteś jak dzikie zwierzę przykute do łańcucha i chociaż marzysz o wolności, to wiesz, że jeśli tylko zrobisz kilka kroków za daleko, łańcuch szarpnie cię za gardło i zatrzyma. . Nie było więc wyjścia. . Dlatego że tak już musi być. Warto przeczytać!.

Wiedziałam, że muszę zostać w nieszczęśliwym związku i wiedziałam, że nie mam dokąd odejść. Jestem pod ogromnym wrazeniem jak wiele błędów uniknęłabym gdybym wczesniej miala takie „lustro”... Czy poradnik ijest uwzględniany ?.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
Wielki Leksykon Krzyżówkowy LEXIC.PL
Krzyżówki ortograficzne dla dzieci 7-12 lat. Nauka i zabawa. Moje hobby
Kup kochance męża kwiaty
Toksyczni ludzie
Medytacja dla zabieganych
Kurs rysowania dla dzieci. Dzikie zwierzęta
Człowiek na bakterie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit
Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika
Minimalizm. Żyj zgodnie z filozofią minimalistyczną
Jak przestać się martwić i zacząć żyć
Arnold. Edukacja kulturysty