Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 224
Rozmiar 2,7 MB
Data premiery: 2018-03-08
Tytuł: Z nienawiści do kobiet
Autor: Kopińska Justyna
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 224
Data premiery: 2018-03-08
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25750126

Opis

Nie potrafiono odmówić jej tylko jednego: głosu." fragment reportażu o violetcie villas . . Zbiór reportaży "z nienawiści do kobiet" to historie o najważniejszych sprawach, którymi żyła cała polska. Moze skłoni to ludzi aby zwracali uwagę na innych skrycie cierpiących ludzi . Myślała, że zorganizuje rewie, wynajmie najlepszych tancerzy.. . Mówiono, że nie ma urody, rozumu, stylu. Kopinska podejmuje się tematów niestandardowych i oryginalnych. Z nienawiści do kobiet Pobierz

"była jak naiwne dziecko. Zdecydowanie polecam.. Chciała swojej publiczności w ojczyźnie sprawić przyjemność, pokazać, czego nauczyła się w stanach. . książka najczęściej nagradzanej dziennikarki. Swietna ksiazka o problemach o ktorych Z nienawiści do kobiet Pobierz glosno sie nie rozmawia. W recenzjach pisano, że kreuje się na amerykankę i że zapomniała, jak wysławiać się po polsku. Ciekawe ale też bardzo przygnębiające historie kobiet..

Książkę otwiera premierowa opowieść syna o violetcie villas, artystce, która odniosła ogromny sukces, była podziwiana przez miliony, a zmarła w samotności. Super ostatni wywiad!. Miała wielkie plany. Cykl opowiadań o sprawach, które mocno szokują. Po publikacji jej tekstów przestępcy trafiali do więzień, a w prawie Z nienawiści do kobiet Pobierz wprowadzano zmiany dotyczące bezpieczeństwa w instytucjach zamkniętych. . (…) zaczęto z niej szydzić. Tak czytałam z napięciem , bo tak nie powinno być .

Pisano: wieśniaczka, która liznęła trochę  świata, garkotłuk, bezguście. Ciekawa książka.. Tekst ksiądz pedofil odprawia dalej to szokująca historia trzynastoletniej dziewczynki podstępem wywiezionej od rodziców i gwałconej przez księdza, a reportaż z nienawiści do kobiet pokazuje, jak wojsko zamiata pod dywan molestowanie seksualne kobiet przez wysokiej rangi oficera. Zawsze proba przedstawienia dwoch stron problemu. Z twórczości justyny kopińskiej wyłania się obraz nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości i ludzi pozostawionych z poczuciem krzywdy.

Nowy Jork. Od Mannahatty do Ground Zero
Majami. Zły pies
Busem przez świat. Australia za 8 dolarów
Cena nieważkości. Kulisy lotu Polaka w kosmos
Polska odwraca oczy
Mechanik. Kulisy padoku Formuły 1 i tajemnice rywalizacji
Żeby umarło przede mną. Opowieści matek niepełnosprawnych dzieci
Skazane na potępienie
Osobowość na talerzu
Wszystko za Everest
Niechciani generałowie. Sosabowski, Maczek, Bór-Komorowski i inni. Powojenne losy polskich oficerów
Gomorra