Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Czwarta strona
Seria: Joanna Chyłka
Liczba stron: 384
Rozmiar 2,9 MB
Data premiery: 2018-03-14
Tytuł: Joanna Chyłka. Tom 7. Testament
Seria: Joanna Chyłka
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Czwarta strona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 384
Data premiery: 2018-03-14
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25729290

Opis

Pani mecenas waha się, jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. . Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo. . Lekarz chce, by reprezentowała go joanna chyłka, która jakiś czas temu była jego pacjentką. Jak wszystkie kryminały pana remigiusza mroza "testament" jest ciekawy.warto przeczytać.polecam. Nie wie, jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni… . .

W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Czyta się super.. znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz.. Książka świetnie napisana (jak wszystkie pana remigiusza mroza) i czyta się ją jednym ciurkiem ale mam niedosyt prawniczy, czy wyrok jednak nie zostanie uchylony w sądzie apelacyjnym w 8 tomie, może jednak kordian opowie wszystko prokuratorom i ci złożą apelację, w końcu nie jest aplikantem i pełnomocnikiem oskarżonego? czy w tomie 8 autor uśmierci chyłkę, bo to oznaczałoby koniec serii?. Kiedy jednak okazuje się, że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia, natychmiast się zgadza. Oczywiście historia wciąga,ale narracja jest oszczędna żeby nie powiedzieć uboga.. Zawsze czekam na chyłkę więc łykam książkę i dalej czekam polecam wszystkie części. Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz

Bardzo dobra książka. . ,,testament'' znowu mnie nie Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz zawiódł! polecam.. Szanowny panie mróz, u chyłki notujemy wstrzemięźliwość alkoholową, może czas i na inną wstrzemięźliwość i odwyk w innych dziedzinach dla tych co czytają pana książki?. Pozdrawiam.. Skoro sięgam po kryminał to nie po to aby czytać o bagnie polityki etc.. .

Jak zwykle bardzo dobra książka remigiusza mroza. . Dla mnie chyłka jak zwykle bezkonkurencyjna. . Myślę, że seria z chyłką jest najlepsza u mroza. Jak najbardziej polecam. Kolejna część przygód chyłki i mam wrażenie, że każda Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz kolejna jest już naciągana, na siłę.

. Tylko chodzi o to propagowanie, jeśli na całe szczźście fikcyjna adwokat chyłka tak może, dlaczego ja nie mogę? no i coś jeszcze wspaniel jeżdzi samochodem łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego, dlaczego ja tak nie mogę, przy okazji zabijaąc nieco przechodniów, matek z dziećmi na przejściach dla pieszych, etc. Polecam.. Rozumiem, że w swoich Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz książkach używa wulgaryzmów, prawie wszyscy polacy mówią tak, szczerze nie mogę się do tego zbyt przyzwyczaić, ale taki sposób wyrażanai propagowany jest przez polskich polityków wszystkich opcji, prasę, codzienne życie. . Przeczytanie migiem i jak zwykle czekam na kolejną część.. Do napisania książki wykorzystano bieżącą aferę reprywatyzacyjną, czyta się dobrze ale myślę, że autorowi przydałby się jakiś reset na pomysły.

. Dobre tempo, aktualnie wybrany temat, w zasadzie lubię go czytać, ale ... Być może format zwyczajnie się już wyczerpał.. . . Jak zwykle książka trzymająca w napięciu , nie mogę doczekać się dalszego ciągu perypetii chyłki.. Ta część mnie znudziła, zmęczyła i zastanowię się dłuższą chwilę, czy warto zabierać się za następną, o ile taka się Joanna Chyłka. Tom 7. Testament Pobierz pojawi.

. Czekam na 8 tom dotyczący losów joanny chyłki. Jak zawsze na poziomie. . Jedna z lepszych w serii, trzyma w napięciu, chociaż w połowie zacząłem domyślać się zakonczenia.. Czytelnika znającego wcześniejsze sprawy dwójki bohaterów bardzo interesuje co będzie dalej.

Obserwuję cię
Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag
Komisarz Forst. Tom 1. Ekspozycja
Dolina umarłych
Komisarz Forst. Tom 3. Trawers
Przejęcie
Joanna Chyłka. Tom 3. Rewizja