Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Liczba stron: 169
Rozmiar 10,4 MB
Data premiery: 2018-02-28
Tytuł: Zdrowa tarczyca
Autor: Szaciłło Karolina, Szaciłło Maciej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 169
Data premiery: 2018-02-28
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25667264

Opis

W książce "zdrowa tarczyca" znajdziesz: kompleksowe, odpowiednio zbilansowane jesienno-zimowe oraz wiosenno-letnie menu, dla osób z niedoczynnością tarczycy oraz chorobą hashimoto, omówienie objawów oraz uwarunkowań genetycznych chorób tarczycy, techniki oddechowe, medytacje, zabiegi olejowe, które przyśpieszą powrót do zdrowia i pomogą je zachować, informacje o toksynach zawartych, m.in.. Znajdziemy w niej: - wiele cennych informacji i wskazówek odnośnie niedoczynności tarczycy i choroby hashimoto, - ciekawe opinie dietetyka i konsultanta ajurwedy, - smaczne, proste i tanie przepisy na Zdrowa tarczyca Pobierz dania wegańskie, - zaskakujący spis doległości, które mogą pochodzić wyłącznie z choroby tarczycy, - informacje o toksynach, zawartych w produktach codziennego użytku. Jaką dietę stosować, by zapobiegać chorobom tarczycy i w jak najbardziej naturalny sposób wrócić do zdrowia? co, prócz diety, może przyspieszyć powrót do równowagi? karolina i maciej szaciłło, eksperci od zdrowego żywienia, postanowili zmierzyć się z problemami tarczycy holistycznie – zarówno przy pomocy ajurwedy, jak i współczesnej dietetyki. Fantastyczna książka, porady na temat diety, ćwiczeń, kosmetyków... "zmagasz się z chorobami tarczycy? cierpisz na wahania nastroju, depresje, spadki energii, masz suchą skórę, wypadają ci włosy i, mimo ćwiczeń oraz diety, nie potrafisz schudnąć? przy wsparciu specjalistów - dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego - przygotowaliśmy kompleksowe menu, które pomoże ci wrócić do równowagi, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się pełnią życia." karolina i maciej szaciłło . Twoja droga do równowagi hormonalnej” to naprawdę dopracowana i wartościowa książka, wzbogacona o estetyczne ilustracje. twoja droga do równowagi hormonalnej. „zdrowa tarczyca.

W kosmetykach, środkach czystości, jedzeniu. . Wszystkie ich książki charakteryzują się dużą ilością przepisów, zdjęciami a także wspaniałą osobistą historię. - techniki oddechowe, medytacje i zabiegi olejowe, za których sprawą szybciej wrócimy do zdrowia. Do tego dużo przepisów na zdrowy styl życia. Dzięki wielkie za rozwiązania, które dają możliwość ograniczenia środków farmaceutycznych. Podoba mi się, że nie jest poruszany jedynie temat diety, ale też dużo jest o emocjach, o tym jak radzić sobie z chorobą od strony ‘psyche’, toksynach w naszym środowisku, domowych kosmetykach, Zdrowa tarczyca Pobierz które możemy zrobić sami! a do tego dużo ciekawostek - nie będę zdradzać wszystkiego! autorzy bardzo dobrze opisali czym jest choroba - to szczególnie fragment dla ‘początkujących’ z problemami tarczycy.

Oprócz tej pozycji są autorami również dwóch innych poradników dietetycznych.. Zmiana stylu życia i żywienia pomoże lepiej żyć nie tylko tarczycowcom.. Zdrowa tarczyca Pobierz Polecam wszystkim, którzy zmagają się z problemami tarczycy i pragną wesprzeć się naturalnymi metodami oddechowymi, jedzeniowymi.. . Bardzo lubię karolinę i maćka szaciłło za podejście holistyczne do zdrowia. Książka ‘zdrowa tarczyca’ autorstwa karoliny i macieja szaciłło w bardzo przystępny sposób opisuje czym są i jak sobie radzić z chorobami tarczycy. .

Karolina i maciej szaciłło są specjalistami od zdrowego trybu życia. Bardzo dobra pozycja w temacie! w przystępny ale wyczerpujący sposób opisuje o co chodzi w zaburzeniach tarczycy i jak je rozróżniać. . Pokazała, że wcale nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Oboje prowadzą warsztaty i szkolenia z Zdrowa tarczyca Pobierz zakresu medytacji, zdrowego jedzenia oraz wyjazdowe detoksy. Z całego serca polecam, istne kompendium wiedzy...niezbędnik dla osób borykających się z problemami tarczycy.. A na koniec moc przepisów - jest to rewelacyjne źródło inspiracji! polecam wszystkim motylkom!.

Uświadomiła mnie w kwestiach swojego zdrowia i zmotywowała do zadbania o siebie. .

Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy
Wściekły kucharz. Cała prawda o zdrowym jedzeniu i modnych dietach
Jedz pysznie z niskim indeksem glikemicznym
Szczęśliwe garnki extra. Przepisy na cztery pory roku i święta
Wege. Dieta roślinna w praktyce
Dieta w chorobie nowotworowej
Depresja. Jedzenie, które leczy
Nowoczesne zasady odżywiania
Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm
LCHF. Nowa dieta niskowęglowodanowa
LCHF. Menu na 7 dni
Kiszonki i fermentacje