Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 241
Rozmiar 1,7 MB
Data premiery: 2018-02-15
Tytuł: Na skraju załamania
Autor: Paris B.A.
Tłumacz: Olejniczak-Skarsgard Maria
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 241
Data premiery: 2018-02-15
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25502381

Opis

Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i Na skraju załamania Pobierz ciarki. . Od tamtej feralnej nocy cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. . W lesie.cass anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Czy robią z niej idiotkę, czy jest szalona, czy mąż ją wrabia, czy może raczej przyjaciółka, czy może to urojenia? tak wkurza, że nie można się oderwać od czytania. Teraz nieznajoma nie żyje. Książka warta polecenia.

jeśli nie możesz ufać nawet sobie, to komu możesz wierzyć? deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy… wszystko zaczęło Na skraju załamania Pobierz się tamtej nocy. Trzyma w napięciu , nie mogłam się oderwać od czytania … polecam. Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią.. Wciągająca historia, wprost nie mogłam się doczekać jak się zakończy. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód, dlaczego zamówiła dziecięcy wózek, skoro nie jest w ciąży, i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarz zamordowanej kobiety.autorka "za zamkniętymi drzwiami", bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, a w polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni, powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym!zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawią was o gęsią skórkę! . Lekka lektura, równocześnie trzymająca w napięciu. .

Suoer książka trzymająca w napięciu. . Polecam mimo wszystko.. Świetna książka. Kolejna Na skraju załamania Pobierz rewelacyjna powieść tej autorki.. . Do samego końca trzyma w napięciu.

Polecam. Polecam!. Książka bardzo fajna szybko przeczytałam ,bo wciąga od samego początku. Wciąga i zapominasz o rzeczywistości wokół.. Na skraju załamania Pobierz . Warto przeczytać i dlatego oprę się dalszym wyjaśnieniom. Świetna, przeczytałam w dwa dni.

. Historia trochę mnie rozczarowała. . Nie dorównała debiutowi niestety ............. Ciekawie napisana. Mimo początku warto dotrzeć do końca (a przynajmniej choć do połowy bo potem nie oderwiecie się do jej końca ). Na skraju załamania Pobierz Super...

. Troszkę może końcówka mnie rozczarowała zbyt przewidywalne zakończenie. Książka która mnie zaskoczyła a to ne zdarza się często... Książka pochłania, cały czas toczy się akcja aż chce się czytać więcej i więcej. Zaskakująca. . Polecam!!. Na skraju załamania Pobierz

Jedna z moich ulubionych pozycji. Sensacja psychologiczna. Polecam, ciekawa lektura, bardzo wciąga a Na skraju załamania Pobierz zakończenie świetne,. W swej natomiast prostocie szokująca i straszna ale niestety prawdziwa. . . Książkę przeczytałam w trzy wieczory.

Raczej dla kobiet.. . Polecam. . Po Na skraju załamania Pobierz raz kolejny nie mogłam oderwać się od lektury 😁. Do końca. Zakończenie zaskakujące, czytałam ją z dużą ciekawością.

.

Bardzo złe miejsce
Joanna Chyłka. Tom 7. Testament
Obserwuję cię
Już mnie nie oszukasz
Nocny człowiek
Wszyscy mamy tajemnice
Joanna Chyłka. Tom 6. Oskarżenie
Joanna Chyłka. Tom 5. Inwigilacja
Hashtag
Komisarz Forst. Tom 1. Ekspozycja
Dolina umarłych
Komisarz Forst. Tom 3. Trawers