Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 309
Rozmiar 8 MB
Data premiery: 2018-01-30
Tytuł: Sztuka obsługi penisa
Autor: Gryżewski Andrzej, Pilarski Przemysław
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 309
Data premiery: 2018-01-30
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25444988

Opis

To poradnik i dla mężczyzn, i dla kobiet, bo dużo w nim o relacjach w związku, wiele praktycznych porad, jak je zrozumieć i poprawić. . Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.” zbigniew lew-starowicz„przeczytałam »sztukę obsługi penisa« z wielką ciekawością i jestem pewna jednego: im więcej my, kobiety i mężczyźni, będziemy wiedzieć nawzajem o sobie, tym łatwiej będzie nam się porozumiewać i uszczęśliwiać.” marta frej„»sztuka obsługi penisa« to coś więcej niż Sztuka obsługi penisa Pobierz tylko rozmowa o penisie. Przyjemnie się czyta. Niech pan go uzdrowi, a ja poczekam sobie na korytarzu”.penis nie jest obcym ciałem, dzikim zwierzęciem, czempionem, który musi wygrywać seksualne olimpiady, ani nieposłusznym sługą, którego trzeba przywoływać do porządku niebieskimi pigułkami. Ponadto przyjemna w czytaniu ze względu na formę rozmowy ze sporą dozą humoru. Panie! spieszcie się posiąść sztukę obsługi penisa… i całej reszty mężczyzny.„»sztuka obsługi penisa« to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Jeśli ktoś chce się ekscytować - też nie trafił właściwie.

niektórzy mężczyźni Sztuka obsługi penisa Pobierz przyprowadzają penis do seksuologa tak, jak przyprowadza się psa do weterynarza. . Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Po przeczytaniu zaczniemy inaczej myśleć o swoim zdrowiu i sprawach damsko - męskich.. Nie tylko pozwala rozwiązywać problemy z gatunku „dlaczego nie mogę, nawet jeśli bardzo chcę”, ale też uwolnić się od nierealnych oczekiwań i stereotypów na temat tego, co mężczyzna w łóżku powinien zaprezentować. Większość wykształconych rodaków posiada większość tych informacji. „proszę, oto on. Spodziewałam się więcej po tej publikacji....

Panowie! spieszmy się temu zaradzić. Dla nich nuda. Autorzy skutecznie Sztuka obsługi penisa Pobierz rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Książka zagłębiająca się w psychologię i dokładnie tak powinno się do niej podchodzić.. Książka świetnie wyjaśnia także mechanizm uzależnień w seksie.” zbigniew izdebski .. . Seksuolodzy alarmują: w dzisiejszym świecie seks stał się luksusem. Zawiera ogromny ładunek informacji na temat zdrowia panów - a momentami również pań.

Chyba że patrząc przez pryzmat penisa, myślimy o złożoności męskiej seksualności. Książka godna polecenia wszystkim chłopakom - od lat szesnastu do ....dziesięciu. Jest częścią męskiego ciała, o którą trzeba umieć zadbać tak samo jak o serce, wątrobę i mózg, a wtedy będziemy mogli długo go używać – nie tylko dla własnej przyjemności.„sztuka obsługi penisa” nie jest jednak tylko opowieścią o męskich przyrodzeniach, jest również bezpruderyjnym i trafiającym w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnikiem po „samczej” seksualności.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć
Nie ma złej pogody na spacer
Jak z nim wytrzymać, kiedy pojawią się dzieci
Jestem szczęśliwym singlem
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
Wielki Leksykon Krzyżówkowy LEXIC.PL
Krzyżówki ortograficzne dla dzieci 7-12 lat. Nauka i zabawa. Moje hobby
Kup kochance męża kwiaty
Toksyczni ludzie
Medytacja dla zabieganych
Kurs rysowania dla dzieci. Dzikie zwierzęta
Człowiek na bakterie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit